Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Керівництво району вручило відзнаки матерям-героїням

Керівництво району вручило відзнаки матерям-героїням

За материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов всебічного їх розвитку 24 листопада у залі засідань РДА вшанували багатодітних матерів Рогатинського району, яким згідно з Указом Президента вручено посвідчення та нагрудний знак до почесного звання «Мати-героїня».
Привітали жінок голова районної ради Роман Гринишин, голова райдержадміністрації Надія Цимбаліста,  начальник управління соціального захисту РДА Роман Ошитко.
Нагороди удостоїлись матері, що виховали п’ять і більше дітей, а саме: Бланків Степанія Теодорівна (с.Явче), Дзера Олександра Іванівна (с.Залужжя), Дмитрів Марія Михайлівна (с.Підмихайлівці), Замрозевич Ольга Василівна (с.Малинівка), Мартинюк Михайлина Іванівна (м. Рогатин), Мацюк Лілія Андріївна (м. Рогатин).
Удостоєні звання «Мати-героїня» жінки через управління соціального захисту населення отримають передбачену чинним законодавством одноразову винагороду в розмірі 12180 гривень.

Джерело: http://rogatka.if.ua/