Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Із відповідальністю до себе та ближніх

Із відповідальністю до себе та ближніх

Яка ситуація в нашому районі у зв’язку з світовою пандемією коронавірусу, як працюють медики в непростих умовах – про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Команда Рогатинського району взяла участь у V обласній спартакіаді серед депутатів місцевих рад Івано-Франківської області

Команда Рогатинського району взяла участь у V обласній спартакіаді серед депутатів місцевих рад Івано-Франківської області

21-22 травня в Івано-Франківську проходив ІІ етап Всеукраїнської спартакіади серед депутатів місцевих рад області. Розпочалися змагання з урочистого виходу команд на футбольне поле, виконання державного гімну та підняття державного прапора. Відкрив спартакіаду голова обласної ради Олександр Сич: “Нас громада обирала як кращих з-посеред себе, кращих у прийнятті рішень, потрібних для громади. Продемонструймо, що ми є кращі і в пропаганді здорового способу життя. Бажаю всім нам шляхетної боротьби, звитяги і перемоги!”
За спортивну першість змагалися 19 команд у п’яти видах спорту. Депутати обласної, районних, міських та сільських рад боролися за звання кращих у футзалі, волейболі, шашках, шахах та настільному тенісі.
Збірна команда Рогатинського району була сформована з районних, сільських депутатів, сільських голів та секретарів сільських рад. Наша команда взяла участь у всіх видах спорту, здобувши 12 загальнокомандне місце, набравши 283 очки. Хотілось би відзначити команду з футзалу та шашок, які здобули 7 місце у своєму виді спорту і принесли найбільше очок в загальнокомандному заліку.
Керівництво районної ради щиро дякує всім депутатам, які взяли участь у змаганнях і гідно виступили. А також, висловлюємо подяку директору Рогатинської дитячо-юнацької спортивної школи Івано-Франківської обласної ради В.Б. Білоусу, начальнику відділу освіти Рогатинської районної державної адміністрації В.І. Трачу та завідувачу сектору молоді і спорту Рогатинської районної державної адміністрації Х.Є. Лаврів за допомогу в організації цих змагань.
За результатами змагань буде сформовано збірну депутатську команду області, яка представить Прикарпаття на Всеукраїнській спартакіаді.

Представник команди
Заступник голови районної ради        
 

О.І. Вовкун