Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

04 серпня 2020 року визначили переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України.
Для участі в …

Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Комунальний транспорт для потреб громади

Комунальний транспорт для потреб громади

Цього тижня зроблено останній крок для того, аби комунальні автобуси українського виробництва марки «Стрий-Авто» А-07563 прибули на терени Рогатинщини. За участі голови районної ради Романа Гринишина відбулося підписання відповідних документів між сторонами купівлі-продажу: дилером – ТзОВ «Захід Скло Плюс», ПАТ АК «Укргазбанк» та КП «Розвиток Явче» Рогатинської районної ради.

Нагадаємо читачам: у лютому ц.р. на сесії районної ради депутати вирішили організувати в краї роботу комунального автотранспорту задля того, аби вирішити проблему рейсових перевезень пасажирів, що час від часу виникала на території району. Наразі йдеться про дві одиниці техніки, які купують на умовах фінансового лізингу. За словами голови районної ради, це перспективний соціальний напрямок розвитку громади, який, є надія, практикуватимуть і в майбутній Рогатинській ОТГ.

Уляна Попелишин – власник ТзОВ «Захід Скло Плюс», як сторона-партнер у програмі забезпечення населення Рогатинщини комунальним транспортом, що безпосередньо доставить автобуси в район, каже в коментарі для читачів «Голосу Опілля», що у центральній та південній Україні такий досвід у них вже існує, але на Івано-Франківщині, власне у Рогатинському районі, це пілотний проєкт, який, сподівається стане успішним. А головною складовою його успішності стане надійна і тривала робота автобусів на користь людям.

– Ми, як державний банк, що вибирає однією зі своїх перспективних стратегій співпрацю з владою, муніципалітетами, здійснюємо фінансування низки соціальних проєктів, зокрема і рогатинський, – зауважує заступник директора Івано-Франківської дирекції ПАТ АК «Укргазбанк» Олександр Лонюк. – Це вже наш не перший досвід. В області профінансували не одне комунальне підприємство для придбання техніки. Автобуси «Стрий-Авто» успішно пройшли у нас акредитацію, оскільки їхня продукція дійсно є конкурентоздатною, і, як ми розуміємо, затребуваною у вашій громаді сьогодні і також після виборів в ОТГ.

У чому полягає перевага для громади у купівлі автотранспортних засобів власне на таких умовах? –цікавимось у фахівця. Представник банку пояснює: громаді важко одномоментно накопичити всю необхідну суму коштів для того, щоби придбати кілька одиниць транспорту. А за рахунок кредитних та лізингових програм вона може користуватися цими благами, а розраховуватися, як у цьому випадку, протягом 5 років.

Отож, уже незабаром новенькі автобуси прямо із заводу прибудуть у район, щоби рогатинці могли користуватися послугами комунального транспорту, де виникатиме для цього потреба. Окрім того, за необхідності їх планують залучати для перевезення учнів до навчальних закладів.

Ольга КОНОПАДА (Рогатинська районна газета «ГОЛОС ОПІЛЛЯ», 4 вересня 2020 р. №31).