Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Координатори Івано-Франківського обласного центру допомоги учасникам АТО зустрілися із громадою Рогатинщини

Координатори Івано-Франківського обласного центру допомоги учасникам АТО зустрілися із громадою Рогатинщини

23 лютого 2016 року в залі засідань адмінбудинку відбулася зустріч з координаторами Центру допомоги учасникам АТО, який відповідно до розпорядження голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 09.10.2015 № 677 був створений як допоміжний орган при облдержадміністрації. Основним завданням Центру є забезпечення взаємодії органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, волонтерських та громадських організацій при вирішенні питань лікування, реабілітації, соціального захисту, адаптації учасників антитерористичної операції.
Зустріч розпочалась із композиції «Цвітуть жоржини чорні в Україні» у виконанні студентів Рогатинського державного агарного коледжу.
Представники обласного центру допомоги учасникам АТО Наталія Перцович, Наталія Сербин та  Андрій Фрамуга розповіли про досвід роботи на Івано-Франківщині  щодо надання підтримки учасникам АТО як на державному так і на місцевому рівнях.
Зокрема було зазначено, що робота Центрів пов’язана з юридичними питаннями, медичною допомогою, соціальною адаптацією, роботою з волонтерськими спілками та організаціями, що діють на території України, а також взаємодія з Центрами інших областей. Чітка координація між районними, обласними Центрами та Центром у Києві дає змогу збільшити можливості допомоги для ветеранів АТО та їхніх родин.
Андрій Фрамуга, демобілізований боєць 79 бригади, який на сьогоднішній день є координатором Центру допомоги учасникам АТО наголосив на оптимізації роботи державних служб у роботі з учасниками АТО, контролі з боку волонтерів, а також розповів про їхню діяльність та проект «Побратими», який допомагає у реабілітації бійців самими ж бійцями.
У своїй доповіді Наталія Сербин більш детально зупинилась на механізмі співпраці у сфері лікування бійців АТО.
Після представлення роботи і функцій Центру, зустріч відбулась у формі діалогу, де кожен присутній мав змогу задати запитання щодо допомоги учасникам АТО. Зокрема порушувались питання отримання статусу учасника АТО членами добровольчого українського корпусу «Правого сектору», отримання житла, виплат соціальних стипендій дітям учасників АТО та інші.
На завершення волонтери висловили сподівання плідної і дієвої співпраці з районним Центром допомоги учасникам АТО, який очолюватиме Вікторія Тимків, та наголосили на охопленні увагою всіх без винятку демобілізованих захисників Рогатинського району.

1 001