Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Марія Савка привітала аграріїв Прикарпаття із професійним святом

Марія Савка привітала аграріїв Прикарпаття із професійним святом

Днями в обласній філармонії з професійним святом представників сільського господарства привітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка та голова обласної ради Олександр Сич.
Від імені голови ОДА Олега Гончарука Марія Савка побажала усім тим, хто присвятив своє життя роботі в полі, садах, розвитку галузей тваринництва, рибництва та бджільництва успіхів і подальшого розвитку.
«Щиросердечно вітаю усю хліборобську родину Прикарпаття з професійним святом. Завдяки вмінню керівників і спеціалістів агроформувань, праці рядових механізаторів і тваринників, фермерів та власників особистих селянських господарств результати у даному напрямку показують позитивну динаміку змін. Тож бажаю усім щедрих ужинків і достатку у кожному домі, мирного неба над головою, нехай ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та доброму здоров’ї», – сказала під час виступу Марія Савка.
Особливу подяку посадовець висловила ветеранам праці, які стали хорошими наставниками для своїх учнів, результати роботи котрих відзначено державними нагородами, дипломами і відзнаками обласної державної адміністрації та обласної ради.
За словами посадовця, цьогоріч очікується більший урожай зернових, ніж минулого року, і становитиме понад 700 тисяч тонн. Добрих показників аграрії досягли також у вирощуванні технічних культур, зокрема, таких як соя, олійний льон, ріпак, а також овочів, фруктів та ягід. Посадовець виокремила те, що якісно нового рівня розвитку набуває тваринницька галузь, агроформування відроджують традиційні для Прикарпаття галузі – вівчарство та козівництво. Позитивні зрушення спостерігаються у молочному та м’ясному скотарстві.
«Сьогодні важливішим питанням є не зростання кількісних показників виробленої продукції, а саме її якість, яка б відповідала європейським стандартам, що дозволить розширити ринки збуту не тільки у нашій державі, а й далеко за її межами», – додали Марія Савка.
Як зазначила перший заступник голови ОДА, не менш важливим чинником у сільському господарстві є малий аграрний бізнес у таких формах як сільськогосподарська кооперація, сімейні ферми та «зелений» туризм, які здатні забезпечити підвищення рівня життя населення у сільській місцевості та брати участь у розбудові соціальної інфраструктури сільських територій.
Варто додати, що з обласного бюджету в аграрний сектор в цьому році спрямовано більше як два мільйони гривень, що дало змогу підсилити тваринницьку галузь, невеликі фермерські господарства та сімейні ферми.
Принагідно зазначимо, що в державному бюджеті України на 2017 рік заплановано 5,5 мільярда гривень на підтримку дрібного та середнього аграрного бізнесу.

 Джерело: http://www.if.gov.ua