Шановні краяни! Щиросердечно вітаю Вас із Різдвом Христовим та Новим 2020 Роком!

Шановні краяни! Щиросердечно вітаю Вас із Різдвом Христовим та Новим 2020 Роком!

В ці Різдвяні свята від усієї душі бажаю міцного здоров’я, великогощастя, добра і благополуччя Вам, Вашим рідним і …

Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування та 27 сесія районної ради

Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування та 27 сесія районної ради

6 грудня, в День Збройних Сил України та напередодні Дня місцевого самоврядування в урочистій атмосфері було …

Рогатинщина на честь Дня Гідності та Свободи вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні та воїнам АТО

Рогатинщина на честь Дня Гідності та Свободи вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні та воїнам АТО

Герої не вмирають. Вони житимуть у пам‘яті, справах наступних поколінь. Саме ми, українці, можемо …

Відбулося урочисте віче, присвячене 101-ій річниці проголошення Західно-Української Народної республіки

Відбулося урочисте віче, присвячене 101-ій річниці проголошення Західно-Української Народної республіки

1 листопада 2019 року, на Рогатинщині відзначили 101-шу річницю проголошення Західно-Української Народної …

Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь у церемонії відкриття пам’ятника Лесі Українці в селі Воскресинці

Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь у церемонії відкриття пам’ятника Лесі Українці в селі Воскресинці

В неділю, 27 жовтня 2019 року, відбулася знакова подія в історії Рогатинщини загалом та села Воскресинці зокрема. На вулиці …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Заступник голови районної ради Олег Вовкун взяв участь у відкритті меморіальної дошки загиблому Герою Андрію Білоусу

Заступник голови районної ради Олег Вовкун взяв участь у відкритті меморіальної дошки загиблому Герою Андрію Білоусу

Пам’ять про українських Героїв – це те, що завжди об’єднувало наш народ. Саме вона 31  січня згуртувала рідних та близьких, друзів та однокласників, односельчан і товаришів по службі, молодь та представників влади району на подвір’ї школи села Пуків. Тут навчався простий сільський юнак Андрій Білоус, який 31 жовтня 2014 року героїчно загинув на фронті у бою з окупантом. Уламок ворожого снаряду обірвав життя воїна, батька, сина і чоловіка, тож односельчани вирішили вшанувати його подвиг, встановивши на фасаді навчального закладу меморіальну дошку.
Ініціаторами її спорудження виступили попередній сільський голова Пукова Любомир Тичківський і місцевий підприємець Володимир Горбусь, який виготовив пам’ятний знак за власні кошти.
Гімн України, що вів бійця у самовіддану боротьбу, цього дня у супроводі духового оркестру звучав по-особливому піднесено. Разом з присутніми, його душевно виконали десятки військових, які прибули у Пуків з усього району. Брат загиблого Микола та сільський голова Мирослав Томашівський зняли полотно із пам’ятного знака, а отець  Ігор Наритник освятив його і відслужив поминальну панахиду. Саме в цей момент над учасниками вшанування небо зросивши дощем, ніби заплакало від розчулення.
Перед присутніми виступили голова РДА Надія Цимбаліста, заступник голови районної ради Олег Вовкун, голова районної організації НРУ Вікторія Тимків.  Вони наголосили, що меморіал щоранку зустрічатиме дітей дорогою на навчання і виховуватиме патріотизм молодого покоління та спонукатиме схилити голову перед подвигом захисника України. Учениця школи прочитала поезію про Героя, написану місцевою поетесою Галиною-Ольгою Могилою, а директор ЗОШ Зіновія Белей акцентувала, що завдяки пам’ятній дошці Андрій повернувся у рідну школу і надихатиме дітей рости щирими, добрими та чуйними.
Делегація села Чесники, очолювана головою сільради Олегом Нагірняком, поклала до меморіалу квіти, а школярі з Пукова прочитали власні вірші про любов до України, повагу військовим, віру у перемогу.
У селі переконані, що ця пам’ятна дошка нагадуватиме всім  поколінням про самовідданий подвиг Андрія Білоуса, а пам’ять про Героя назавжди залишиться у серцях людей.

Джерело: http://rogatka.if.ua/