Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Міністерство соціальної політики України повідомляє про зміни коригуючих коефіцієнтів для розрахунку пільг і субсидій починаючи із листопада 2015 року

Міністерство соціальної політики України повідомляє про зміни коригуючих коефіцієнтів для розрахунку пільг і субсидій починаючи із листопада 2015 року

Постановою КМУ від 28.10.2015 № 842 «Про внесення змін до постанови КМУ від 06.08.2014 № 409», яка набрала чинності 03.11.2015, внесено зміни до соціальних нормативів користування комунальними послугами для надання пільг і субсидій, зокрема, встановлено соціальні нормативи використання теплової енергії для централізованого опалення у разі обладнання будинків приладами обліку, змінено коригуючі коефіцієнти для розрахунку розміру витрат енергоресурсів на потреби опалення.
Змінені соціальні нормативи застосовуються для розрахунку пільг і субсидій починаючи з листопада 2015 року.
При цьому масовий перерахунок призначених субсидій не здійснюється, оскільки Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженим постановою КМУ від 21.10.1995 № 848 (у редакції постанови КМУ від 22.09.1997 № 1050, зі змінами), не передбачено проведення перерахунку субсидії у разі зміни соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами.
Разом з тим, враховуючи, що у листопаді може здійснюватись розрахунок субсидії на повний опалювальний місяць у зв’язку з тим, що у жовтні був неповний місяць опалювальний період, у такому разі за наявності інформації про поверховість будинків та оснащення їх лічильниками тепла необхідно застосовувати оновлені соціальні нормативи.
За відсутності інформації про поверховість будинків, а також у разі, коли субсидія розрахована на опалювальний період починаючи з жовтня, який був повним опалювальним місяцем, перерахунок субсидії здійснюється за зверненням особи, якій призначено субсидію, після надання нею інформації про кількість поверхів у будинку. Такий перерахунок проводиться у межах терміну дії призначеної субсидії, що дозволить уникнути додаткового збирання інформації від інших організацій та установ.
У разі звернення за субсидією у листопаді – грудні, коли субсидія призначається з початку опалювального періоду, при розрахунку субсидії на жовтень застосовуються нормативи, що діяли у жовтні, при розрахунку субсидії на листопад – оновлені нормативи.
Державному підприємству «Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики» доручено доопрацювати програмне забезпечення з урахуванням внесених змін до соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами.