Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Місцеві ради району > ЧЕСНИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕСНИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

Голова ради

 

60-690

Секретар ради

Лялька Ірина Петрівна

60-690

 Село – це мікроскопічна частина Батьківщини, її споконвічна гілка, яка своїм буттям доповнює розвиток, економічний, культурний та духовний сенс. Село – це людська біографія поколінь.
Чесники – одне з найдавніших сіл Рогатинщини. За свою історією село пережило багато злетів та падінь. Перша письмова згадка про село датується 1368 роком. Переживши важке ХХ ст., Чесники  продовжує свій розвиток.
Загальна площа земель – 2038 га
Площа населеного пункту – 416,5 га
Населення – 781 особа
Поштовий індекс – 77042
Сьогодні Чесники є добре розбудованим селом, в якому налічується 240 дворів. Тут працює загальноосвітня школа I-II ступенів (директор – Федуняк Г.П.), будинок культури (завідуюча – Фрик Г.В.), бібліотека (завідуюча – Виглінська Г.Б.), фельдшерсько-акушерський пункт (завідувач – Гривнак Г.М.), пошта, магазин та вапняний завод, сільськогосподарський виробничий кооператив (керівник – Сухоребський О.С.), СОК «Еком» (керівник – Журавінський О.В.).
Завдяки участі громади у конкурсах проектів та програм розвитку місцевого самоврядування в селі проведено капітальний ремонт будинку культури, в сільській бібліотеці створено інформаційний інтернет-центр, розроблено сайт села (інтернет-адреса – chesnyky.org.ua), розбудовано новий стадіон.
Завдяки участі в проекті «ІСАР ЄДАННЯ» відбудовано новий мостовий перехід, який був зруйнований під час повені 2008 року. Окрім цього, протягом 2008-2010 років реалізовано ряд проектів в Чесниківській ЗОШ I-II ступенів.
На території села функціонує Сільськогосподарський виробничий кооператив ім.. М.Грушевського, в якому працює 80 чоловік.
Основні сфери зайнятості: приватне підприємництво, зайнятість у Сільськогосподарському виробничому кооперативі, ведення індивідуального господарства, заробітчанство.
Авторитетні люди села: Сухоребський О.С., Вальків І.І., Джога Р.Т., Гриців Л.І., Нагірняк О.С., Федуняк Г.П., Ковалюк М.Ф. 

Прозорість та інформаційна відкритість
Чесниківського навчально-виховного комплексу
Рогатинської районної ради Івано-Франківської області
(відповідно до статті 30 Закону України “Про освіту”):

– Статут Чесниківського навчально-виховного комплексу Рогатинської районної ради Івано-Франківської області

– Виписка з Єдиного державного реєстру

– Довідка з Єдиного державного реєстру

– Свідоцтво про атестацію

– Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

– Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником: Чесниківська сільська рада

– мова (мови) освітнього процесу: українська

– Річний звіт про діяльність закладу освіти

– Робочий навчальний план

– Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами: відповідно до Закону України від від 05.09.2017 №  2145-19 “Про освіту”

– Звіт про фінансово-господарську діяльність

2019 рік

Кошторис на 2019 рік Чесниківського НВК

Всього видатків за 2018 рік

Штатний розпис на 01 січня 2019 року Чесниківського НВК

 

Зміна до генерального плану І етап – зміни в

урочищах ”За цвинтар”, ”За бровар”, “За гуральня”