Урочистості з нагоди 26 річниці Незалежності України

Урочистості з нагоди 26 річниці Незалежності України

Вже 26-й рік ми відзначаємо День Незалежності України. З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється …

Задзвенів піснями та замайорів вишиванками Опільський край!

Задзвенів піснями та замайорів вишиванками Опільський край!

Величавість Опільського краю, як одного з прекрасних етнорегіонів України, відчувалась впродовж всього святкового …

Відбулась 10 сесія Рогатинської районної ради

Відбулась 10 сесія Рогатинської районної ради

В четвер, 15 червня 2017 року, під головуванням Романа Гринишина, відбулось засідання 10 сесії районної ради сьомого …

Відновимо храм разом!!!

Відновимо храм разом!!!

Сільський голова та релігійна громада села Кліщівна звертаються до колишніх односельчан та всіх небайдужих з …

До дня вишиванки – флешмоб

До дня вишиванки – флешмоб

В рамках відзначення в районі Всесвітнього Дня вишиванки, з ініціативи директора Рогатинського державного аграрного …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Місцеві ради району > ЧЕСНИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕСНИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

Голова ради

Нагірняк Олег Северинович

60-690

Секретар ради

Лялька Ірина Петрівна

60-690

 Село – це мікроскопічна частина Батьківщини, її споконвічна гілка, яка своїм буттям доповнює розвиток, економічний, культурний та духовний сенс. Село – це людська біографія поколінь.
Чесники – одне з найдавніших сіл Рогатинщини. За свою історією село пережило багато злетів та падінь. Перша письмова згадка про село датується 1368 роком. Переживши важке ХХ ст., Чесники  продовжує свій розвиток.
Загальна площа земель – 2038 га
Площа населеного пункту – 416,5 га
Населення – 781 особа
Поштовий індекс – 77042
Сьогодні Чесники є добре розбудованим селом, в якому налічується 240 дворів. Тут працює загальноосвітня школа I-II ступенів (директор – Федуняк Г.П.), будинок культури (завідуюча – Фрик Г.В.), бібліотека (завідуюча – Виглінська Г.Б.), фельдшерсько-акушерський пункт (завідувач – Гривнак Г.М.), пошта, магазин та вапняний завод, сільськогосподарський виробничий кооператив (керівник – Сухоребський О.С.), СОК «Еком» (керівник – Журавінський О.В.).
Завдяки участі громади у конкурсах проектів та програм розвитку місцевого самоврядування в селі проведено капітальний ремонт будинку культури, в сільській бібліотеці створено інформаційний інтернет-центр, розроблено сайт села (інтернет-адреса – chesnyky.org.ua), розбудовано новий стадіон.
Завдяки участі в проекті «ІСАР ЄДАННЯ» відбудовано новий мостовий перехід, який був зруйнований під час повені 2008 року. Окрім цього, протягом 2008-2010 років реалізовано ряд проектів в Чесниківській ЗОШ I-II ступенів.
На території села функціонує Сільськогосподарський виробничий кооператив ім.. М.Грушевського, в якому працює 80 чоловік.
Основні сфери зайнятості: приватне підприємництво, зайнятість у Сільськогосподарському виробничому кооперативі, ведення індивідуального господарства, заробітчанство.
Авторитетні люди села: Сухоребський О.С., Вальків І.І., Джога Р.Т., Гриців Л.І., Нагірняк О.С., Федуняк Г.П., Ковалюк М.Ф.