Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

В Рогатині вшанували 33-ю річницю трагедії на Чорнобильській АЕС

В Рогатині вшанували 33-ю річницю трагедії на Чорнобильській АЕС

У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року, коли всі спалибезтурботним сном, о першій годині 23 хвилини над четвертим …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Місцеві ради району > КОЗАРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОЗАРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

Голова ради

Воробець
Тарас Іванович

41-103

Секретар ради

Курілець  Оксана  Василівна

41-103

До складу Козарівської сільської ради входять два села: Козарі та Журавеньки, які розташовані на лівому березі річки Дністер. Відстань від районного центру – 30 км, до залізничної колії в cмт. Букачівці – 5 км.
Загальна   площа – 2865 га (в тому числі Козарі – 1991 га, Журавеньки – 873 га)
Населення – всього 1017 осіб (в тому числі Козарі – 817 осіб; Журавеньки – 200 осіб)
Відстань до районного центру – 30 км
Поштовий індекс – 77064
Перша згадка про село Козарі датується 1449 роком. Назва села походить від того, що на цій території в давнину жило плем’я «хозарі». В селі було дві церкви – одна на високій горі «Жиливина», а друга – на «Баткові», біля  річки Дністер. У  1897 році збудовано церкву Святої Параскевії Сербської, яка є нині діюча.
Перша школа в селі відкрита у 1852 році. Товариство «Просвіта» утворилося у 1910 році. Головою був Василь Сиротюк, а згодом Іван Юрків, Степан Маман, пізніше була  заборона на його діяльність,  а  в  1991  році відновлено товариство «Просвіта» і незмінним головою була нині покійна Воробець Ганна Петрівна.
Інфраструктура сьогодні: на території села розташована загальноосвітня школа I-II ступенів, де навчається 80 учнів (директор – Гураль Н.І.), діє фельдшерсько-акушерський пункт (завідуюча – Федик  З.Є.), є будинок культури (директор – Левицька О.В., художній керівник – Гризак  М.В.), бібліотека (завідуюча – Сьома Г.С.). На території села працює п’ять торгових точок, п’ять  підприємців. З 2011 року почало працювати фермерське господарство «Вербава» по вирощуванню енергетичної лози.
Село Козарі є пілотною громадою у спільному Проекті Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». В селі створена громадська організація «Агенція регіонального розвитку села Козарі» (голова – Надія Гураль), яка сприяє розвитку інфраструктури на селі .
Авторитетними людьми в селі є: Олег Левицький, Олег Кобзан, Микола Вільчинський, Ігор Наритник, Володимир Демків, Іван Колісник, Надія Гураль, Зоряна Федик, Надія Жураківська, Марія Іванишин, Галина Куйбіда, Тарас Петрів, Роман Гуменюк, Оксана Окрепка, Володимир Гураль, Василь Наритник, Марія  Кобзан, сім’я Івана та Надії Куйбіди, сім’я Тараса Гринишина, родина братів Щербатюків та багато інших
Добре працює в соціальному розвитку села депутатський актив сільської ради.

Прозорість та інформаційна відкритість
Козарівського НВК
Рогатинської районної ради Івано-Франківської області
(відповідно до статті 30 Закону України “Про освіту”):

– Статут Козарі НВК Рогатинської районної ради Івано-Франківської області

– Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

– Свідоцтво про атестацію

– Структура та органи управління закладу освіти: педагогічна рада, директор школи, рада школи, піклувальна рада

– Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником: Козарівська сільська рада

– мова (мови) освітнього процесу: українська

– Звіт про фінансово-господарську діяльність