Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

В Рогатині вшанували 33-ю річницю трагедії на Чорнобильській АЕС

В Рогатині вшанували 33-ю річницю трагедії на Чорнобильській АЕС

У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року, коли всі спалибезтурботним сном, о першій годині 23 хвилини над четвертим …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Місцеві ради району > ЗАЛАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЗАЛАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

Голова ради

Жмуд Любомир Іванович

79-363

Секретар ради

Байда Галина Йосипівна

79-363

 Село Заланів розташоване на віддалі 10 км від міста Рогатин, 5 км – від села Підкамінь, з півночі межує із селом Липівка, зі сходу із селом Руда, із півдня селом Залип’я та із заходу із селом Дички.
Загальна площа – 973га
Населення – 650 осіб
Відстань до районного центру – 10 км
Поштовий індекс – 77012
Перша письмова згадка про село датується 1440 роком. На околиці села є урочище Біла Криниця, щовесни приходиш сюди як на перехрестя віків щоб відчути магічний подих сивої давнини. Звідси бачиш сільський некрополь з висипаним у 1942 році Курганом, церкву Святого Дмитрія, а ще лівіше – скалу Св. П’ятниці з каплицею. Очевидно хлібороби з Білої Криниці пізніше заснували село Заланів – «за ланами».
Найбільш знаменитий і найвищий пагорб П’ятниця. Колись у давнину ця місцевість мала інший вигляд – росли дрімучі ліси зі сходу та півночі, а з півдня – обривисті скелі. Знаменитий цей пагорб тим, що на його вершині є темно-сірий камінь, на якому згідно легенди є відбиток п’яти пальців і стопи Божої Матері, від чого і походить назва пагорба. Поруч цього каменя в XII – XIII  столітті був збудований монастир.
В скалистих горах біля села, ще до початку століття, збереглись підземні ходи і цілі зали, де в давнину переховувались від монголів і турків. Заланів розростався і в кінці Княжої доби, до початку польської колонізації Галичини.
В XV  столітті село мало назву Залунав (Залунеєв, Шалунов). Існує переказ, пов’язаний з виникненням назви села. Навколо села простягались безмежні поміщицькі лани, а людей, які жили в цьому селі називали «заланівцями». Історичних джерел про виникнення населеного пункту немає.
В 1907 році в селі Заланові сталась подія, яка достойна бути записаною не лише в історію району, але й безсумнівно, також в історію освіти України. Три роки підряд в цьому селі закладались основи Рогатинської гімназії, яка за відгуками сучасників була однією з найкращих в Австро-Угорщині. Парох села Омелян Ваньо заснував перші гімназійні курси і бурсу, а саме навчання проводилось безпосередньо вдома в о. Омеляна.
На сьогоднішній день на території села розташована загальноосвітня школа I-II ступенів, в якій навчаються 68 учнів (директор – Бойко М.М.), фельдшерсько-акушерський пункт (завідувач – Сусик О.М.), будинок культури (директор – Вовк М.І.), бібліотека (завідувач – Квасниця Г.Й.), 4 приватні крамниці.
В селі Малий Заланів знаходиться церква Святого Дмитрія, яка збудована в 1724 році.
Храмове свято – Святого Дмитрія (8 листопада).
Авторитетні люди села – Бойко М.М., Фреренц Я.В., Сусик О.М.

Прозорість та інформаційна відкритість
Заланівської  загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів
Рогатинської районної ради Івано-Франківської області
(відповідно до статті 30 Закону України “Про освіту”):

– Статут Заланівської  загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів

– Довідка з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України

– Свідоцтво про атестацію

– Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

– Робочий навчальний план

– Звіт про фінансово-господарську діяльність

– Структура та  органи управління закладу освіти: педагогічна рада, директор школи, рада школи, батьківський комітет

– Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником: Заланівська сільська рада

– Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти: ліцензований обсяг – 150, фактична кількість – 70

– мова (мови) освітнього процесу: українська

– наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення: станом на 27.11.2017 року  вакансій немає

– Правила прийому до закладу освіти: відповідно до Закону України від від 05.09.2017 №  2145-19 “Про освіту”

– Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами: відповідно до Закону України від 05.09.2017 №  2145-19 “Про освіту”

2018 рік

– Кошторис Заланівської ЗОШ І-ІІ ступенів на 2018 рік

– Штатний розпис станом на 01.01.2018 року

2019 рік

Видатки за 2018 рік 

Кошторис на 2019 рік Заланівської ЗОШ І-ІІ ступенів

Штатний розпис на 01 січня 2019 року Заланівської ЗОШ І-ІІ ступенів