Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > «Мойсей українського духа й культури» – поважне видання 2015 року на базі часопису «Артклас»

«Мойсей українського духа й культури» – поважне видання 2015 року на базі часопису «Артклас»

З метою прослави Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького, а також пропагування унікальної особистості  великого Українця, його життя, емісійної, екуменічної, благодійної, меценатської, культурно-освітньої, економічної, державотворчої діяльності, на базі часопису «Артклас» до друку підготовлено ґрунтовну наукову працю «Мойсей українського духа й культури».
У підготовці видання взяли участь доктори історичних наук та мистецтвознавства, родина з Польщі (зокрема, модератом видання погодився бути прямий нащадок Митрополита Андрея Анжей Шептицький). Представлені архівні документи, монографії та дослідження про місійну, екуменічну, благодійну, економічну, культурно-освітню роль Владики Андрея. Видання багатогранно ілюстровано шедеврами з приватних збірок та збірки Митрополита з Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького.
Видання побачить світ у двох книгах: «Вселенська постать Митрополита Андрея» та «Роль Митрополита Андрея у розвої національної культури і державності».
З огляду на вищевикладене, закликаємо керівників закладів освіти і культури, ЗМІ, бібліотек, громадських організацій сприяти у  передплаті часопису.
Науково-дослідні, архівні, монографічні та мистецтвознавчі матеріали видання «Мойсей українського духа й культури», які  завдяки часопису «Артклас» будуть поширені на Сході та Заході України, повинні розкрити особливу велич Митрополита Андрея та остаточно довести історичну правду про його особистість до українця.

Всеукраїнський щоквартальний освітньо-мистецький передплатний часопис «Артклас» у 2015 р. продовжує видавати науково-мистецькі серії «Художня культура України»: «Мойсей українського духа й культури» – ця поважна наукова праця присвячена Року Митрополита Андрея (1-2 квартали); «Галицько-Волинське князівство» (3 квартал) та «Розвиток образного мислення Особистості»: «Тисячі дитячих шедеврів» (4 квартал).

Серія «Художня культура України»

«Мойсей українського духа й культури». До створення видання «Мойсей українського духа й культури» запрошені науковці Львівського архіву, Національного музею у Львові ім.А.Шептицького, Львівського національного університету ім. І. Франка, Львівської національної академії мистецтв, Інституту українознавства НАН України, Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Інституту народознавства НАН України, Львівського католицького університету, родина Шептицьких з Польщі.

Книга 1. Вселенська постать Андрея Шептицького.

У виданні використані архівні документи, монографії та наукові дослідження життя та багатогранної місійної, благодійної та пастерської діяльності Митрополита Андрея.
Книга проілюстровані портретами українських Митрополитів з їх життєписом, живописними творами Митрополита Андрея та його матері Графині Софії, скарбами образотворчості зі збірки Національного музею у Львові ім.А.Шептицького.

Книга 2. Роль Митрополита Андрея Шептицького у розвої національної культури та державності

У виданні використані наукові праці та монографії вчених та дослідників.
Книга проілюстрована шедеврами українського мистецтва, з архівів художньо-меморіального музею Олекси Новаківського (філіалу Національного музею у Львові ім.А.Шептицького) та приватних збірок, творами учнів Олекси Новаківського та художниками, які були дорогі серцю Митрополита.

Серія «Художня культура України»
«Галицько-Волинське князівство»

У виданні використані монографії та історичні дослідження учених Львівського національного університету ім.І.Франка, Інституту українознавства НАН України, Львівської національної академії мистецтв. Книга проілюстрована шедеврами мистецтва Галицько-Волинської доби.

Серія «Розвиток образного мислення Особистості»
Тисячі дитячих шедеврів

Виходить на базі часопису «Артклас» у четвертому кварталі 2015 р.
Європейська методика та пелагічні досягнення ЛДШНМ, програми та проекти ЛДШНМ. Книга проілюстрована дитячими шедеврами переможців міжнародних конкурсів та проектів.

Серія «Світова архітектура»
Модернізм в архітектурі.

Виходить у 2016 році. В даний час проводиться науково-дослідна робота над створення цього видання, збір наукових та ілюстративних матеріалів про авторів, які представляли різні течії модернізму та їх творчість.

Передплатний індекс – 09636

Контактна особа: Ольга Михайлюк, м. 067 843 9767; mihajluk@gmail.com

Збільшення учасників передплати приведе до зменшення собівартості видання