Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

В Рогатині вшанували 33-ю річницю трагедії на Чорнобильській АЕС

В Рогатині вшанували 33-ю річницю трагедії на Чорнобильській АЕС

У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року, коли всі спалибезтурботним сном, о першій годині 23 хвилини над четвертим …

Великодні паски – для оборонців рідної землі

Великодні паски – для оборонців рідної землі

Щоби захисники України у часі Великодніх свят відчули тепло рідних домівок, розділили між собою пасхальну радість та …

Відбувся щорічний міжобласний шаховий турнір «Опільська весна» на призи Рогатинської районної ради (відео)

Відбувся щорічний міжобласний шаховий турнір «Опільська весна» на призи Рогатинської районної ради (відео)

Вже вчетверте Рогатинщинастала інтелектуальним майданчиком для любителів шахів з різних районівІвано-Франківської та …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Молодь пізнає місцеве самоврядування

Молодь пізнає місцеве самоврядування

З ініціативи районної ради, для ознайомлення з її діяльністю, цьогоріч вперше проведено районний конкурс серед учнів 10-11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. та студентів державного аграрного коледжу. Організований конкурс був покликаний популяризувати органи місцевого самоврядування серед учнівської та студентської молоді, сприяти її активності у вирішенні питань місцевого самоврядування та надавати молодим людям можливість реалізувати власні творчі здібності.
Організував проведення конкурсу відділ освіти райдержадміністрації спільно з виконавчим апаратом районної ради. Він  проходив у два етапи: перший – у всіх ЗОШ І-ІІІст. району та державному аграрному коледжі, другий, районний – між переможцями першого етапу. У другому етапі взяли участь 14 чоловік із Рогатинських СЗОШ №1, ЗОШ №2, гімназії ім. Володимира Великого, Букачівської, Долинянської, Черченської, Пуківської, Жовчівської, Верхньолипицької, Конюшківаської ЗОШ та Рогатинського державного аграрного коледжу. Заключний його етап відбувся 3 грудня у залі школи естетичного виховання учнів. Усі конкурсанти представили на розгляд конкурсної комісії, яку очолював заступник голови районної ради Володимир Штогрин, підготовлені ними портфоліо та медіа презентації на теми, пов’язані із діяльністю органів місцевого самоврядування та державотворчих процесів.
Членами комісії було відмічено, що кожен із учасників  активний у житті свого навчального закладу, має здобутки як в навчанні, так і громадській роботі, більшість є лідерами учнівського самоврядування. Про все це, про багатий світ власних захоплень вони зуміли цікаво розповісти у  ході проведення конкурсу, доповнюючи розповідь відповідними слайдами. Не менш цікавою виявилася й презентація обраних ними проектів, що були пов’язані із збереженням історико-культурної спадщини Рогатинщини, охороною навколишнього середовища та шляхами вирішення проблеми безробіття. Хлопці та дівчата грунтовно підійшли до вивчення  теми дослідження, зуміли визначити проблему, її соціальний та суспільний аспекти, запропонувати шляхи  розв’язання. Характерно, що деякі з проектів уже реально працюють. Як от проект студента механічного відділення державного аграрного коледжу Романа Сигута «Мій коледж – квітучий сад».
Переможцями цього конкурсу стали: Христина Яновська (гімназія ім.Володимира Великого), Олена Юрків (Конюшківська ЗОШ), Юрій Бжан та Андріана Панасюк (державний аграрний коледж). Усі вони будуть нагороджені грамотами районної ради, грошовими преміями, а також  матимуть можливість ознайомитись із  роботою органу місцевого смоврядування району.