На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна …

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

У 1944 році наказом Головного військового штабу УПА було створено систему нагород і заохочень. Цими нагородами за бойові …

Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуваннямголови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія …

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада»

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу  «Краща етнокультурна громада»

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, заходів …

Визначено лауреата районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

Визначено лауреата  районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

10 вересня 2019 року під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, відбулося засідання комісії з присвоєння …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Молодь пізнає місцеве самоврядування

Молодь пізнає місцеве самоврядування

З ініціативи районної ради, для ознайомлення з її діяльністю, цьогоріч вперше проведено районний конкурс серед учнів 10-11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. та студентів державного аграрного коледжу. Організований конкурс був покликаний популяризувати органи місцевого самоврядування серед учнівської та студентської молоді, сприяти її активності у вирішенні питань місцевого самоврядування та надавати молодим людям можливість реалізувати власні творчі здібності.
Організував проведення конкурсу відділ освіти райдержадміністрації спільно з виконавчим апаратом районної ради. Він  проходив у два етапи: перший – у всіх ЗОШ І-ІІІст. району та державному аграрному коледжі, другий, районний – між переможцями першого етапу. У другому етапі взяли участь 14 чоловік із Рогатинських СЗОШ №1, ЗОШ №2, гімназії ім. Володимира Великого, Букачівської, Долинянської, Черченської, Пуківської, Жовчівської, Верхньолипицької, Конюшківаської ЗОШ та Рогатинського державного аграрного коледжу. Заключний його етап відбувся 3 грудня у залі школи естетичного виховання учнів. Усі конкурсанти представили на розгляд конкурсної комісії, яку очолював заступник голови районної ради Володимир Штогрин, підготовлені ними портфоліо та медіа презентації на теми, пов’язані із діяльністю органів місцевого самоврядування та державотворчих процесів.
Членами комісії було відмічено, що кожен із учасників  активний у житті свого навчального закладу, має здобутки як в навчанні, так і громадській роботі, більшість є лідерами учнівського самоврядування. Про все це, про багатий світ власних захоплень вони зуміли цікаво розповісти у  ході проведення конкурсу, доповнюючи розповідь відповідними слайдами. Не менш цікавою виявилася й презентація обраних ними проектів, що були пов’язані із збереженням історико-культурної спадщини Рогатинщини, охороною навколишнього середовища та шляхами вирішення проблеми безробіття. Хлопці та дівчата грунтовно підійшли до вивчення  теми дослідження, зуміли визначити проблему, її соціальний та суспільний аспекти, запропонувати шляхи  розв’язання. Характерно, що деякі з проектів уже реально працюють. Як от проект студента механічного відділення державного аграрного коледжу Романа Сигута «Мій коледж – квітучий сад».
Переможцями цього конкурсу стали: Христина Яновська (гімназія ім.Володимира Великого), Олена Юрків (Конюшківська ЗОШ), Юрій Бжан та Андріана Панасюк (державний аграрний коледж). Усі вони будуть нагороджені грамотами районної ради, грошовими преміями, а також  матимуть можливість ознайомитись із  роботою органу місцевого смоврядування району.