Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > На території Рогатинського району маркуватимуть товари російського походження

На території Рогатинського району маркуватимуть товари російського походження

Майже місяць минуло з того часу, як на засіданні робочої групи з числа депутатів районної ради, представників управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації, працівників торгівлі району розглянуто заяву депутата районної ради Ігоря Ящука до 29 сесії районної ради з проханням ухвалити рішення «Про маркування товарів російського походження та товарів підприємців-регіоналів, які своїми діями підтримують російську агресію в Україні суб’єктами господарювання та закладами торгівлі Рогатинського району».
Купуючи цю продукцію, наші споживачі у такий спосіб фінансують тероризм в Україні. Отож члени робочої групи вирішили оголосити конкурс на логотип, який би вказував у закладах торгівлі, що товари виготовлені в Російській Федерації.
Днями постійна комісія районної ради з питань промисловості, торгівлі, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, побутового обслуговування і житлово-комунального господарства на своєму засіданні розглянула матеріали, надіслані на конкурс. Заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Іваник щиро подякував членам робочої групи, редакції газети «Голос Опілля», всім учасникам конкурсу і тим. Хто долучився до вирішення цього питання, ознайомив присутніх з проектами логотипів, що надійшли на конкурс. Після тривалого обговорення комісія вирішила:

  1. Рекомендувати власникам торгівельних закладів району всіх форм власності запровадити помітне маркування товарів російського походження, яке розміщувати поруч із ними.
  2. Запропонувати форму логотипу для маркування товарів російського походження розміром не менше 7х4 см. На логотипі повинен бути напис червоним кольором «Бойкот російському», чорно-білий штрих-код перекреслений навхрест червоними лініями.
  3. Всі запропоновані варіанти логотипів, які надійшли у виконавчий апарат районної ради від учасників конкурсу, розмістити на офіційному сайті районної ради.
  4. У разі відсутності товарів російського походження встановити позначку довільної помітної форми «Тут відсутні товари з Росії».
  5. Рекомендувати міському, селищному та сільським головам посприяти у реалізації виконання даного рішення.
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на районну державну адміністрацію.
  7. Дане рішення опублікувати в газеті «Голос Опілля».
  8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, торгівлі, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, побутового обслуговування і житлово-комунального господарства (голова – І.С. Скробач).