Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > На Рогатинщині обговорили питання часткової мобілізації

На Рогатинщині обговорили питання часткової мобілізації

Організація проведення заходів четвертої хвилі мобілізації людських та транспортних ресурсів на території Рогатинщини стала предметом обговорення на нараді із міським, селищним, сільськими головами, керівниками установ, підприємств, організацій району, що відбулася за участі голови районної ради Володмира Штогрина, заступника голови районної державної адміністрації Олени Мороховської, заступника військового комісара Галицько-Рогатинського об’єднаного комісаріату Станіслава Бойченка.
Перед початком обговорення питання, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв трагедії під Волновахою.
Виступаючи перед присутніми, заступник військового комісара Галицько-Рогатинського об’єднаного комісаріату основну увагу очільників територіальних громад звернув на надання допомоги щодо звітно-облікових карток, наявності мобілізаційних (людських) ресурсів, а також підтримку учасників АТО. Він дав вичерпні відповіді на запитання, які цікавили присутніх.
Як зазначив Станіслав Бойченко, чергова, четверта хвиля часткової мобілізації в Україні розпочнеться вже 20 січня і триватиме 90 днів. Наразі йде підготовка до першого етапу – військові комісаріати уточняють облікові дані, перевіряють людей, яких можна призивати до війська, незабаром розпочнуться перевірки стану здоров’я медичними комісіями. Під цю хвилю підпадають військовослужбовці запасу віком від 25 до 60 років. Усі мобілізовані спочатку будуть направлені у навчальні центри, де проходитимуть індивідуальну підготовку, після цього проходитимуть бойову підготовку у військових частинах. А далі направлятимуться у східні регіони держави.
Мобілізації не підлягають громадяни, у яких під опікою містяться троє і більше дітей віком до 18-ти років. Також ті, хто оформив опіку над непрацездатними родичами. Не закличуть заброньованих за підприємствами. Студенти та аспіранти, які проходять навчання на денній формі також гарантовано не підпадають під мобілізацію. Також не будуть мобілізовані громадяни, визнані непридатними до несення військової служби за станом здоров’я та жителі окупованих територій.
Перед присутніми також виступив заступник прокурора Рогатинського району Василь Тринів, котрий довів до відома учасників наради зміни в законодавстві щодо відповідальності за ухилення від військової служби.
Голова спілки офіцерів Рогатинщини Іван Верешко довів до відома присутніх, що в районі створена громадська організація «ОПОЛЧЕННЯ РОГАТИНЩИНИ» та закликав всіх небайдужих жителів Рогатинщини брати безпосередню участь в її діяльності.
Завершуючи нараду, Володимир Штогрин наголосив на необхідності активної співпраці військових комісаріатів, органів виконавчої влади  та місцевого самоврядування з метою належного виконання завдань щодо проведення четвертої хвилі мобілізації і дачі гідної відсічі агресору.