На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна …

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

У 1944 році наказом Головного військового штабу УПА було створено систему нагород і заохочень. Цими нагородами за бойові …

Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуваннямголови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія …

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада»

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу  «Краща етнокультурна громада»

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, заходів …

Визначено лауреата районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

Визначено лауреата  районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

10 вересня 2019 року під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, відбулося засідання комісії з присвоєння …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > На Рогатинщині обговорили територіальне об’єднання громад

На Рогатинщині обговорили територіальне об’єднання громад

Минулого тижня в залі засідань адмінбудинку відбулась зустріч регіональної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад області у Рогатинському районі.  В зустрічі взяли участь голова районної ради Володимир Штогрин, голова районної державної адміністрації Надія Цимбаліста, міський, селищний та сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, депутати районної ради,  представники громадськості та ЗМІ.
Керівник апарату обласної державної адміністрації Руслан Панасюк детально зупинився на основних аспектах реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
«Розробка перспективного плану об’єднання громад – це перший етап реформи місцевого самоврядування, яка спрямована на розвиток конкурентоспроможності громад. Другий етап – процес добровільного об’єднання територіальних громад». Перший з них передбачає у місячний термін сформувати перспективний план територіального об’єднання громад, на другому етапі, який не обмежений у часі, відбуватиметься сам об’єднавчий процес. Щоб реформування стало успішним, на думку посадовця, необхідно подолати опір старих управлінців, політичну заангажованість, посилити роз’яснювальну роботу.
Про основні аспекти реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» розповіла головний спеціаліст відділу підготовки та супроводу регіональних програм управління регіонального розвитку департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Галина Гринюк.
Про джерела та особливості формування бюджету об’єднаної територіальної громади, про переваги, які матимуть громади, що об’єднаються добровільно доповілазаступник директора департаменту фінансів облдержадміністрації-начальник бюджетного управління Ганна Качур.
Також своє бачення щодо даної теми обговорення, висловила одна із засновників та співкоординатор «Реанімаційного пакету реформ» Ольга Галабала.
Обговорення проходило  у форматі живого діалогу. Усі виступаючі наголосили на важливості прорахування всіх негативних аспектів, які можуть виникнути в процесі об’єднання.

Джерело: http://ww2.gov.if.ua/rogatynska/ua/#