Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > На Рогатинщині обговорили територіальне об’єднання громад

На Рогатинщині обговорили територіальне об’єднання громад

Минулого тижня в залі засідань адмінбудинку відбулась зустріч регіональної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад області у Рогатинському районі.  В зустрічі взяли участь голова районної ради Володимир Штогрин, голова районної державної адміністрації Надія Цимбаліста, міський, селищний та сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, депутати районної ради,  представники громадськості та ЗМІ.
Керівник апарату обласної державної адміністрації Руслан Панасюк детально зупинився на основних аспектах реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
«Розробка перспективного плану об’єднання громад – це перший етап реформи місцевого самоврядування, яка спрямована на розвиток конкурентоспроможності громад. Другий етап – процес добровільного об’єднання територіальних громад». Перший з них передбачає у місячний термін сформувати перспективний план територіального об’єднання громад, на другому етапі, який не обмежений у часі, відбуватиметься сам об’єднавчий процес. Щоб реформування стало успішним, на думку посадовця, необхідно подолати опір старих управлінців, політичну заангажованість, посилити роз’яснювальну роботу.
Про основні аспекти реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» розповіла головний спеціаліст відділу підготовки та супроводу регіональних програм управління регіонального розвитку департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Галина Гринюк.
Про джерела та особливості формування бюджету об’єднаної територіальної громади, про переваги, які матимуть громади, що об’єднаються добровільно доповілазаступник директора департаменту фінансів облдержадміністрації-начальник бюджетного управління Ганна Качур.
Також своє бачення щодо даної теми обговорення, висловила одна із засновників та співкоординатор «Реанімаційного пакету реформ» Ольга Галабала.
Обговорення проходило  у форматі живого діалогу. Усі виступаючі наголосили на важливості прорахування всіх негативних аспектів, які можуть виникнути в процесі об’єднання.

Джерело: http://ww2.gov.if.ua/rogatynska/ua/#