Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > На Рогатинщині відчинили двері два дошкільних навчальних заклади

На Рогатинщині відчинили двері два дошкільних навчальних заклади

Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти. З метою максимального охоплення дітей дошкільною освітою, забезпечення її якості та доступності, днями у селах Бабухів та Липівка відбулися урочистості з нагоди відкриття дошкільних відділеннь при Бабухівській та Липівській загальноосвітніх школах, які в подальшому будуть реорганізовані у навчально-виховні комплекси. Духовні отці місцевих громад освятили приміщення дошкільних навчальних закладів.
Розділили радість з мешканцями громад та привітали їх із цією подією депутат обласної ради Михайло Винник, голова районної Володимир Штогрин, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Іваник, перший заступник голови районної державної адміністрації Степан Демчишин, заступник районної державної адміністрації Микола Басараб та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Василь Трач. Гості привітали дітей, їхніх батьків та працівників дошкільних навчальних закладів та побажали всім здоров’я, добра, миру та злагоди.