Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > На Рогатинщині відзначили 19 річницю прийняття Конституції України

На Рогатинщині відзначили 19 річницю прийняття Конституції України

19 років тому Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.
З нагоди пам’ятної дати, в місті Рогатині на площі Роксолани, відбувся районний захід за участю голови районної ради Володимира Штогрина, заступника голови районної державної адміністрації Степана Демчишина, міського голови Володимира Гусака, працівників виконавчого апарату районної ради, підприємств, установ та організацій району, громадськості, ЗМІ.
Урочистості, присвячені 19-й річниці Дня Конституції, розпочалися із виконання Державного Гімну України, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих бійців в зоні проведення антитерористичної операції. Зі словами благословення до присутніх звернувся отець, сотрудник церкви Різдва Пресвятої Богородиці (УГКЦ) Іван Левчук. Від молодого покоління Рогатинщини були покладені квіти до стели пам`яті героїв «Небесної сотні», пам’ятника Борцям за волю України та до підніжжя скульптури Божої Матері.
Державне свято супроводжувалось святковим концертом, підготовленим відділом культури районної державної адміністрації за участю зразкового танцювального колективу «Опільчанка» ШЕВу, народного аматорського хорового колективу «Галичанка», вокального ансамблю ДШМ ім. Бориса  Кудрика, народного аматорського вокального ансамблю «Перлина», народного аматорського танцювального колективу «Юність Опілля» агроколеджу, дуету у сладі Марії Коцаби та Любові Андрієвської, Ірини Сас, квартету РБК, народного аматорського танцювального колективу «Роксолана» РБК.
По завершенню урочистостей присутні мали змогу відвідати гала-концерт районного фестивалю «Опільські роси», який відбувся міському парку відпочинку імені Р.Шухевича.