У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > На Рогатинщині відзначили 25-річчя утворення Народного Руху України

На Рогатинщині відзначили 25-річчя утворення Народного Руху України

25-у річницю утворення Народного Руху України на Рогатинщині відзначили урочистостями, які відбулись вчора, 9 вересня 2014 року.
Заходи, за участі голови районної державної адміністрації Володимира Паньківського, міського голови Володимира Гусака, радника голови районної ради Петра Брикуна, голови Рогатинської районної організації Народного Руху України Тараса Саса, розпочались покладанням квітів до меморіальної дошки відомого громадсько-політичного діяча В’ячеслава Чорновола. Отець Іван Левицький відправив поминальну панахиду.
Опісля  в актовому залі Рогатинської школи естетичного виховання учнів пройшли урочисті збори та зустріч з активістами осередків НРУ за участю представників влади району, членів молодіжної громадської організації «Молодий Рух», вчителів та учнів шкіл району, духовенства, громадськості, ЗМІ.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто виборював українську незалежність і поклав життя на вівтар боротьби за нашу землю, націю та державу.
Перед присутніми зі словами вітань виступили голова районної державної адміністрації Володимир Паньківський, міський голова Володимир Гусак та голова Рогатинської районної організації Народного Руху України Тарас Сас, який вручив збірки праць В’ячеслава Чорновола у восьми томах районному відділу освіти, центральній районній бібліотеці та бібліотеці Рогатинського державного аграрного коледжу.
У свому виступі Степан Адамів розповів про шлях створення НРУ як на Рогатинщині, так і в Україні в цілому, а Павло Данилюк зупинився на діяльності районного осередку ВГО «Молодий Народний Рух».
З концертною програмою перед присутніми виступили Ірина Кривень (Рогатинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), Ігор Бойко (Пуківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Вікторія Тимків, учасники художньої самодіяльності  села Стратин, НАТК «Юність Опілля» Рогатинського державного агроколеджу, ансамбль скрипалів дитячої школи мистецтв імені Бориса Кудрика, народний аматорський хор «Сурма».