У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > На Рогатинщині відзначили 72 річницю створення Української Повстанської Армії

На Рогатинщині відзначили 72 річницю створення Української Повстанської Армії

У день свята Покрови Пресвятої Богородиці, в залі школи естетичного виховання учнів відбулись урочистості з нагоди 72-ої річниці створення Української Повстанської Армії.  Захід, за участі керівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, духовенства, ветеранів ОУН-УПА району, представників трудових колективів установ, організацій, політичних партій та громадських організацій, молоді, ЗМІ та громадськості розпочався із хвилини мовчання в пам’ять героїв, полеглих в боротьбі за свободу та незалежність  нашої держави. Представники молоді району поклали вінки до пам’ятника борців за волю України, а учні загальноосвітніх шкіл району привітали ветеранів визвольних змагань квітами.
Зі словами благословення до присутніх звернувся отець-декан УПЦ КП Володимир Гривнак. Привітали ветеранів та висловили слова вдячності депутат Верховної Ради України Ольга Сікора, заступник голови райдержадміністрації Олена Мороховська, заступник міського голови Степан Демчишин, член районної Управи Братства ОУН-УПА Степан Журавінський.
З концертною програмою перед присутніми виступили народний аматорський хор «Сурма», народний сімейний ансамбль отця Володимира Наритника, дует учнів Підгородянської ЗОШ Христини Коцюпки та Марти Маслій, вчителі та учні дитячої школи мистецтв ім. Бориса Кудрика, учні загальноосвітніх шкіл міста Богдан Білоус та Марта Бабій, вокальний квартет села Фраги.
Представники районної Управи Братства ОУН-УПА взяли участь у святковому концерті в місті Івано-Франківську.