Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > На Рогатинщині відзначили День захисника України

На Рогатинщині відзначили День захисника України

З метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності держави, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості рік тому, 14 жовтня 2014 року, Президент України Петро Порошенко підписав указ про заснування нового свята. «Встановити в Україні свято – День захисника України, який відзначати щороку 14 жовтня», – вирішив Порошенко.
З цієї нагоди, 13 жовтня 2015 року, в приміщенні школи естетичного виховання учнів відбулися урочисті заходи за участі духовенства, представників влади, ветеранів ОУН-УПА, учасників АТО, працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, трудових колективів громадських організацій, політичних партій, громадськості району, ЗМІ.
Святковий захід розпочався із виконання  Державного Гімну України, присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Молодим поколінням Рогатинщини було покладено квіти до підніжжя пам’ятника «Борцям за волю України», стелли «Героїв Небесної Сотні» та монумента Божої Матері. Зі словами благословення до присутніх звернулися декан Рогатинськоий УГКЦ митрофорний протоієрей Дмитро Бігун та декан  Рогатинської УПЦ КП отець Володимир Гривнак.
З вітальними словами до героїв звернулися голова районної ради Володимир Штогрин, голова районної державної адміністрації Надія Цимбаліста та міський голова Володимир Гусак керівники області, міста й району, а також військовий комісар Рогатинського районного військового комісаріату Олександр Колодій, котрі побажали всім міцного здоров’я, щасті, сили та витримки, а також сміливості, відваги і благополуччя. За бойову звитягу, мужність, героїзм та з нагоди Дня захисника України Почесними грамотами голови районної державної адміністрації та голови районної ради було нагороджено ветеранів ОУН-УПА, учасників антитерористичної операції та військовослужбовців Рогатинського району.
Захід завершився концертом, підготовленим художніми колективами району.