Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна від Заходу й до Сходу, володарка земель і вод –
Ніхто не ділить хай народу, бо не поділиться народ.
Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на світі в нас одна.

(Дмитро Чередниченко)

14 жовтня для кожного українця особливе триєдине свято: День святої Покрови Пречистої Богородиці, річниця створення Української повстанської армії і День Українського козацтва.

Сьогодні, 11 жовтня, в районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України та 77-ї річниці створення УПА під назвою «Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина».

У заходах взяли участь духовенство, перший заступник голови районної державної адміністрації Олена Мороховська, голова районної ради Роман Гринишин, секретар міської ради Галина Богун, учасники ООС (АТО), ветерани національно-визвольної боротьби ОУН-УПА, представники громадських організацій району та громадськість краю.

Зазначимо, що перед початком урочистих заходів рогатинські пластуни поклали кошики синьо-жовтих квітів до пам’ятника «Борцям за волю України», «Скульптури Матері Божої» та «Стелли Героям Небесної Сотні», а присутні в залі схилили голови перед пам’яттю і подвигом славних синів України, ушанувавши пам’ять про загиблих хвилиною мовчання.

Із словами благословення до присутніх звернулись духовні отці.

Щирі слова вдячності, підтримки та співчуття линули на адресу родин, які втратили своїх синів, чоловіків, батьків від керівництва району та міста.

З нагоди Дня захисника України керівники району вручили Почесні грамоти за вагомий особистий внесок у відродження духовних, історичних і патріотичних традицій українського народу, з нагоди 77-ї річниці створення Української повстанської армії та за особливі заслуги у справі захисту незалежності, територіальної цілісності та безпеки України учасникам бойових дій та громадським активістам краю.

Свої творчі виступи подарували присутнім талановиті краяни.

Свято пройшло у дусі патріотизму, любові до України та незнищенної віри у мир на нашій землі. Дякуємо вам, дорогі наші, за мир, за захист. Нехай Пресвята Борогодиця береже нашу Україну!

Джерело: http://rohatyn.if.gov.ua/index/show/name/na-rogatinschini-vidznachili-den’-zahisnika-ukraiini-ta-77-u-richnitsyu-stvorennya-upa