На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна …

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

У 1944 році наказом Головного військового штабу УПА було створено систему нагород і заохочень. Цими нагородами за бойові …

Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуваннямголови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія …

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада»

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу  «Краща етнокультурна громада»

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, заходів …

Визначено лауреата районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

Визначено лауреата  районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

10 вересня 2019 року під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, відбулося засідання комісії з присвоєння …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > На Рогатинщині вшанували героїв Небесної Сотні

На Рогатинщині вшанували героїв Небесної Сотні

20 лютого 2015 року на Рогатинщині з нагоди першої річниці вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні відбулися пам’ятні урочистості за участю керівників та представників органів влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, молоді, ЗМІ.
Поминальні заходи розпочались з віча громадськості на площі Роксолани, під час якого виступили голова районної ради Володимир Штогрин, заступник голови районної державної адміністрації Олена Мороховська та заступник міського голови Степан Демчишин.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України.
Далі учасники зібрання, сформувавши колону, урочистою ходою рушила до пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні», що знаходиться на території Рогатинського державного аграрного коледжу. Духовні отці відслужили панахиду та тричі разом з велелюдним майданом змовили молитви за невинно убієнних Героїв, які загинули за честь, свободу України на київському Майдані і під час проведення АТО  на сході України. Керівниками влади району покладено квіти до пам’ятника Героям Небесної сотні. Під траурні акорди пісні-реквієм «Гей, пливе кача…» учнями шкіл в пам’ять полеглих   Героїв викладено символічний тризуб із лампадок.
Далі в залі Рогатинського агроколеджу був організований вечір-реквієм присвячений першій річниці загибелі Небесної Сотні. Тут безпосередній учасник Майдану Богдна Майка у своєму виступі розповів про буремні події Революції Гідності та закликав громадськість району до єдності.  Від молодіжної організації «Пласт» до присутніх звернувся Іван Зварчук.
У виконанні студенської та учнівської молоді прозвучали пісні патріотичного спрямування.