Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > На Рогатинщині вшанували героїв Небесної Сотні

На Рогатинщині вшанували героїв Небесної Сотні

20 лютого 2015 року на Рогатинщині з нагоди першої річниці вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні відбулися пам’ятні урочистості за участю керівників та представників органів влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, молоді, ЗМІ.
Поминальні заходи розпочались з віча громадськості на площі Роксолани, під час якого виступили голова районної ради Володимир Штогрин, заступник голови районної державної адміністрації Олена Мороховська та заступник міського голови Степан Демчишин.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України.
Далі учасники зібрання, сформувавши колону, урочистою ходою рушила до пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні», що знаходиться на території Рогатинського державного аграрного коледжу. Духовні отці відслужили панахиду та тричі разом з велелюдним майданом змовили молитви за невинно убієнних Героїв, які загинули за честь, свободу України на київському Майдані і під час проведення АТО  на сході України. Керівниками влади району покладено квіти до пам’ятника Героям Небесної сотні. Під траурні акорди пісні-реквієм «Гей, пливе кача…» учнями шкіл в пам’ять полеглих   Героїв викладено символічний тризуб із лампадок.
Далі в залі Рогатинського агроколеджу був організований вечір-реквієм присвячений першій річниці загибелі Небесної Сотні. Тут безпосередній учасник Майдану Богдна Майка у своєму виступі розповів про буремні події Революції Гідності та закликав громадськість району до єдності.  Від молодіжної організації «Пласт» до присутніх звернувся Іван Зварчук.
У виконанні студенської та учнівської молоді прозвучали пісні патріотичного спрямування.