Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > На Рогатинщині вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

На Рогатинщині вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Відповідно до Указу Президента України від 10 листопада 2006 року щорічно 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Саме в цей день було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим, четвертим енергоблоком ЧАЕС.
Сьогодні, в рамках відзначення цієї дати, в читальному залі центральної районної бібліотеки, відбулась зустріч керівництва райдержадміністрації, районної та міської рад з членами районної організації «Спілка Чорнобиль», ліквідаторами аварії на ЧАЕС, які проживають на території Рогатинського району.
Захід розпочався із благословення священика УГКЦ о. Іван Левчука. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто передчасно пішов у вічність внаслідок цієї страшної катастрофи.
Звертаючись до учасників ліквідації заступник голови районної ради Олег Вовкун подякував присутнім за мужність та побажав здоров’я, невичерпної енергії, сімейного благополуччя, уваги держави і шани вдячних поколінь.
З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Подяками голови районної ради та грошовими преміями були нагороджені учасники ліквідації Мирослав Бодак, Василь Копцюх та Микола Щедрик.
Після урочистої частини зустріч відбувалась у формі діалогу, де кожен присутній мав змогу отримати відповіді на запитання, які найбільше хвилюють ліквідаторів та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.