Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Нагороджено переможців обласних конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

Нагороджено переможців обласних конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

З нагоди Дня місцевого самоврядування, 05 грудня 2018 року, в обласній раді відзначили депутатів та працівників виконавчих апаратів місцевих рад Прикарпаття. Голова обласної ради Олександр Сич зі своїми заступниками Василем Гладієм та Сергієм Басарабом і головою ОДА Олегом Гончаруком  вручив депутатам та службовцям місцевого самоврядування цінні подарунки, подяки та грамоти голови обласної ради.  Варто відзначити, що цьогоріч грамотою голови обласної ради був нагороджений заступник голови Рогатинської районної ради Олег Вовкун.
В рамках урочистостей керівники вищого представницького органу влади області також вручили дипломи переможцям дев’ятого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та сьомих обласних конкурсів  “Краща спортивна громада”, “Громада кращого довкілля”, “Краща етнокультурна громада”.
П’ять проектів з Рогатинського району визнані переможцями, а саме: в  дев’ятому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування перемогу здобули проекти Вербилівської, Світанківської, Колоколинської та Фразької сільських рад, в сьомому обласному конкурсі «Краща етнокультурна громада», у номінації етнокультурний регіон Опілля – Путятинської сільської ради.

Загалом  було подано 120 проектів від 87 громад. Переможцями визнано 61 проект від 59 місцевих рад, в  тому числі 13 об’єднаних територіальних громад на загальну суму 28 мільйонів 700 тисяч гривень. На реалізацію проектів-переможців дев’ятого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2019 році з обласного бюджету буде виділено 18,6 мільйона гривень. В той же час переможцями сьомих обласних конкурсів “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада”, “Краща етнокультурна громада” визнано 10 місцевих рад, яким у 2019 році з обласного бюджету виділять 1,7 мільйона гривень.