Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

04 серпня 2020 року визначили переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України.
Для участі в …

Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Нагрудний знак «Мати-героїня» вручили трьом багатодітним матерям району

Нагрудний знак «Мати-героїня» вручили трьом багатодітним матерям району

Сьогодні, 17 липня, голова районної державної адміністрації Володимир Штогрин, голова районної ради Роман Гринишин та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Роман Ошитко урочисто вручили нагрудні знаки, посвідчення про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» трьом багатодітним матерям району.

Згідно Указу Президента України «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня»» за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання «Мати-героїня» присвоєно трьом багатодітним матерям Рогатинщини:

  • Дорофей Надії Ярославівні – жительці с. Путятинці, матері шістьох дітей;
  • Маньків Іванні Михайлівні – жительці с. Виспа, матері п’ятьох дітей;
  • Олійник Парасковії Василівній – жительці с. Зеленів, матері п’ятьох дітей.

Володимир Штогрин щиро подякував матерям – героїням за їхній життєвий подвиг, невтомний багаторічний труд, виховання прекрасних дітей та побажав їм міцного здоров’я, щастя, радості від дітей, достатку та довгих років життя.

Він зазначив: «Ваш подвиг – народжувати, виховувати і відпускати в доросле життя дітей – громадян України – це дуже відповідально і, разом з тим, це те, що піднімає дух нації і породжує надію, адже діти – це наше майбутнє. Переконаний, що вони будуть гідними громадянами своєї держави».

В свою чергу матері висловили щирі слова подяки за визнання й привітання та поцікавилися в представників виконавчої влади району питаннями щодо надання пільг на житлово-комунальні послуги та забезпеченням роботою у зв’язку з плановим вивільненням працівників установи.

Довідково

З 2001 року почесне звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі усиновлених. Враховується особистий внесок у виховання, створення сприятливих умов для здобуття освіти, розвитку творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Джерело:http://rohatyn.if.gov.ua