Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Із відповідальністю до себе та ближніх

Із відповідальністю до себе та ближніх

Яка ситуація в нашому районі у зв’язку з світовою пандемією коронавірусу, як працюють медики в непростих умовах – про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Нарада з підготовки перспективного плану формування територіальних громад району

Нарада з підготовки перспективного плану формування територіальних громад району

Днями, під керівництвом  голови Рогатинської райдержадміністрації Надії Цимбалістої, відбулась нарада з керівниками відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації. У нараді взяли участь голова Рогатинської районної ради Володимир Штогрин, міський голова Володимир Гусак, голова Асоціації сільських, селищних голів району Іван Білоус.
Керівництво району спільно з учасниками наради обговорили важливу тему – об’єднання територіальних громад та створення робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад району.
Окрім того, розглянуто питання напрацювання пропозицій до плану формування територіальних громад району, дано доручення керівникам профільних служб  поновити дані до паспорту району в розрізі населених пунктів.
30 квітня 2015 рокув райдержадміністрації відбудеться засідання обласної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територіальних громад області.

Джерело: http://ww2.gov.if.ua/rogatynska/ua/#