У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Не словами, а конкретними справами

Не словами, а конкретними справами

Для Збройних Сил України необхідна спеціалізована техніка, яка була б надійною в плані захисту військовослужбовців і могла виконувати бойові завдання в зоні АТО. Такий транспорт повинен відповідати спеціальним вимогам: підвищеної прохідності та мобільності.
З цією потребою до голови районної ради звернувся боєць полку «АЗОВ», а в минулому – працівник районної державної адміністрації Тарас Гурський. З його слів, з автомобілями на фронті є проблема, адже слугують вони недовго.
У зв’язку з цим, для належного виконання бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції, вже вдруге, під патронатом голови районної ради Володимира Штогрина, було організовано збір коштів та придбано за кордоном, за сприяння волонтера з міста Освенцим Республіки Польща Даріуша Якелика, автомобіль марки NISSAN PICKUP для потреб артилерійського дивізіону полку «АЗОВ».
Сьогодні, 18 вересня, 2015 року, на площі перед адмінбудинком, відбулось його відправлення в зону проведення АТО.
Священики двох конфесій помолились за мир і спокій в Україні та освятили придбаний автомобіль.
Звертаючись до присутніх, голова районної ради Володимир Штогрин висловив вдячність усім, хто долучився до придбання автомобіля та допомоги воїнам АТО, побажав благодійникам сили, натхнення, здоров’я та Божого благословення.
Вже завтра автомобіль, наповнений продуктами харчування та питною водою,  буде відправлений під Маріуполь.
Рогатинська районна рада висловлює вдячність фермерським господарствам «Тиблевич» (О.В. Тиблевич), «Торо» (В.Я. Василюк), «Городьків» (Л.В. Яричевський), «Куца Г.М.», «Фруктовотрейд» (С.В. Мокрицький), «Промінь» (Ю.А. Хамелко), товариствам з обмеженою відповідальністю «Уїзд» (В.Ф.Мельник), «Захід-Агро МХП» (В.М. Рябчук), «Укрлісекспорт» (І.С. Третяк), Корпорація «Галпродукт» (М.І. Винник), «Орзон» (Я.В. Крамарюк), «Росан-Агро» (С.В. Мамчич), ДП “Рогатинське лісове господарство” (І.М. Кузан), приватним підприємцям Горбусь В.С., Вітер М.В., Демків В.Б., Шумська С.М., Коровайчук Т.Я., Паламар О.П., Кацаба М.В., Антоняк Б.В., приватним підприємствам «Струмок» (Г.В. Кривень), «Галичпромгруп» (Куйбіда В.В.), жителям міста Рогатин, сіл Данильче та Березівка Гречуху В.О., Дубчаку В.Є., Сосяку І.Ф., Гуріненку П.І., Шидзінському В.Й., Білоусу І.М., Колтик М.М., Колтик О.М., І. Журавінському, Г. Хом’як.