Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Обговорили питання організації благоустрою територій в Рогатинському районі

Обговорили питання організації благоустрою територій в Рогатинському районі

Сьогодні, 24 березня 2015 року, під керівництвом голови районної ради Володимира Штогрина, відбулась нарада з керівниками установ, підприємств, організацій та головами місцевих рад району по питанні організації благоустрою територій в Рогатинському районі.
Перед початком  наради до присутніх звернувся декан Рогатинської УГКЦ о. Дмитро Бігун, який озвучив звернення Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківської Української греко-католицької церкви Володимира Війтишина стосовно відмови від використання штучних вінків та квітів для прикраси церков і кладовищ. Завідувач сектору житлово-комунального господарства та будівництва РДА Микола Павлів  доповів про підготовку до Великодніх свят та проведення благоустрою в населених пунктах району, а також довів до відома присутніх розподіл автомобільних доріг державного значення за організаціями та підприємствами району для проведення робіт щодо чистки придорожніх смуг автомобільних доріг та прилеглих територій.
В ході наради також було розглянуто питання про першочергові заходи з недопущення загибелі населення під час виникнення надзвичайних ситуацій, про висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань промисловості, торгівлі, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, побутового обслуговування і житлово-комунального господарства стосовно маркування товарів російського походження, про участь в обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та про подання запитів на виділення коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. На завершення наради начальник фінансового управління РДА Марія Ощипок проінформувала присутніх про збір коштів на допомогу учасникам АТО.