Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

04 серпня 2020 року визначили переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України.
Для участі в …

Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Облуплені вулички матимуть нове «вбрання»

Облуплені вулички матимуть нове «вбрання»

Хоча небезпека через поширення коронавірусу у нас наразі не зменшилася, втім в умовах карантину життя триває. І час вимагає  здійснення невідкладних робіт задля того, аби оперативно реагувати на невідкладні потреби краян у повсякденні. 

Уже давно «притчею во язицех» стало облуплене дорожнє покриття у провулку, що веде до ринку від центральної частини міста, біля перукарні «Чародійка». По суті, від нього було майже нічого не залишилося. Тому доводилося продавцям зі своїм нехитрим крамом з дня на день стояти практично на суцільних горбах та ямах, а нам, покупцям, «ламати шиї», коли ненароком відвертали свій погляд убік, а не дивились під ноги. Проблема не один рік залишалася невирішеною.

Тож, рогатинці попросили народного депутата України Едуарда Прощука  допомогти у її вирішенні. Від часу звернення краян та районної влади минуло лише два тижні, а депутат уже відповідно зреагував.

У ці дні тут активно працюють дорожня техніка та робітники підрядної фірми.  Незважаючи на те, що затяжні дощі вносять певні корективи в проведенні земляних робіт, поступово вимальовуються обриси майбутнього цивілізованого переходу до ринкового місця торгівлі.

Едуард Прощук у коментарі для читачів «Голосу Опілля» зауважує:

– Завдяки ефективному діалогу з ДП «Дороги Прикарпаття» та районною владою нещодавно розпочали облаштування цього проходу до ринкової площі.  Після профілювання ґрунту та ущільнення щебенем заплановано укласти бруківку.

До слова, такі ж роботи тривають у провулку біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці, що веде до ринку. Їхня загальна кошторисна вартість –   один мільйон 574 тисячі гривень. Окрім того, цьогоріч за сприяння народного депутата заплановано завершити ремонт малої об»їзної в Рогатині – на вулицях Данила Галицького і Стуса. Як бачимо, малими, але такими важливими, справами крок за кроком змінюємо наше життя на краще.

Олена КУЛИНЧАК. (Рогатинська районна газета «Голос Опілля», 26 червня 2020р., № 21).