Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

04 серпня 2020 року визначили переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України.
Для участі в …

Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Обрано нове керівництво Рогатинської районної ради сьомого скликання

Обрано нове керівництво Рогатинської районної ради сьомого скликання

Сьогодні, 17 листопада 2015 року, відбулось засідання 1 сесії Рогатинської районної ради сьомого скликання, участь в якій взяли директор департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Мирон Матейко, голова районної державної адміністрації Надія Цимбаліста, її заступники, члени районної виборчої комісії, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій району, міський, селищний, сільські голови, керівники політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Перед початком роботи сесії духовні отці звернулись до новообраного депутатського корпусу зі словами благословення на плідну роботу.
Від учасників першої сесії найстарший та наймолодший за віком депутати Рогатинської районної ради сьомого скликання Роман Решитняк та Роман Ткач поклали квіти до фігури Матері Божої.
Роботу першої сесії розпочала голова районної територіальної виборчої комісії Галина Олійник, котра проінформувала присутніх про підсумки виборів депутатів районної ради, проведених 25 жовтня 2015 року та визнання повноважень депутатів. Відповідно до Закону України «Про місцеві вибори» до складу районної ради VIІ скликання увійшли 45 депутатів від 9 політичних партій. Всім присутнім депутатам було вручено посвідчення.
Для подальшої роботи сесії  було створено тимчасову президію з числа представників 5 політичних партій, які набрали на виборах найбільшу кількість голосів та лічильну комісію. Затвердивши порядок денний,  депутати перейшли до вирішення організаційних питань – обрання голови і заступника голови районної ради сьомого скликання. В результаті таємного голосування головою районної ради було обрано Романа Гринишина, за якого свої голоси віддали 38 депутатів. Звертаючись до присутніх, новообраний голова районної ради подякував за надану йому довіру, висловив сподівання на тісну співпрацю депутатського корпусу на користь Рогатинського району та, в свою чергу, запропонував на посаду заступника голови районної ради Олега Вовкуна, кандидатуру якого підтримали 42 депутати.
Після розгляду питань порядку денного виступив голова  районної ради попереднього скликання Володимир Штогрин, який побажав результативної роботи як голові, так і всьому депутатському корпусу.
Депутати прийняли рішення не закривати 1 сесію, а продовжити свою роботу вже на другому пленарному засіданні.