Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Обрано нового голову Рогатинської районної ради

Обрано нового голову Рогатинської районної ради

Відповідно до порядку денного 24 сесії районної ради, яка відбулась 27 лютого поточного року, передбачалось розглянути 23 питання, проте розглянули лише 4. Засідання розпочалось із вшанування хвилиною мовчання загиблих Героїв Майдану та ухвалення рішення щодо взяття до відома інформації голови районної виборчої комісії В.М. Попадюка про визнання повноважень депутат Рогатинської районної ради шостого скликання В.В. Андрусишина, опісля чого депутат районної ради, голова районної організації Народного Руху України Т.Б. Сас зачитав звернення 60-ти депутатів, в якому вони просили внести до порядку денного сесії питання про недовіру голові районної ради Ю.З. Чорному. Зауважив, що таке звернення було погоджено на засіданні Народної ради району.
В результаті таємного голосування, в якому взяло участь 83 депутати, висловлення недовіри голові районної ради підтримало 68 чол., 11 – було проти, 4 – утрималось.
Одразу ж, відповідно до чинного законодавства, на засіданні відбулось обрання нового голови. В ході обговорення, лідери фракцій одноголосно висунули на цю посаду Володимира Штогрина, який до цього часу виконував обов’язки заступника голови Рогатинської районної ради. Результати голосування, в якому взяло участь 76 депутатів: «за» – 54, «проти» – 11, «утримались» – 11. Виступаючи перед присутніми новообраний голова районної ради закликав усіх до єдності, згуртованості, які необхідні сьогодні у цей складний для країни час.
Також депутати взяли до відома заяву голови районної державної адміністрації Й.А. Нижника до голови Верховної Ради України, в.о. Президента України Турчинова О.В. з проханням звільнити його із займаної посади за власним бажанням. Сесія ухвалила також заяву, в якій депутати просять внести та розглянути Постанову ВРУ про заборону в судовому порядку діяльності на території України Комуністичної партії та Партії регіонів, як таких, що здійснили злочини проти людства, порушували Конституцію, права та свободи громадян.

IMAG1620IMAG1622 IMAG1623IMAG1621