Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста Рогатинського району

Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста Рогатинського району

Орендодавець та Балансоутримувач – КНМП «Рогатинська центральна районна лікарня»


Інформація про об’єкт оцінки:

Назва об’єкта – частина майнового комплексу (піднавіс) площею – 54,0 м2, розташованого за адресою: вул. В.Чорновола, 9, м.Рогатин.

Мета використання об’єкта  –  розміщення модульної котельні.
Термін виконання роботи з оцінки об’єкта – 2 календарних дні.

Учасникам конкурсу необхідно подати до конкурсної комісії такі документи: заяву на участь у конкурсі за встановленою формою; копії установчих документів претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна; копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого у встановленому законом порядку; інформацію про претендента (документ який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента щодо вартості виконання робіт подається в окремому запечатаному конверті. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтверджувальних документів, що містяться в конверті.

Конкурсну пропозицію та конкурсну документацію претендента слід подавати не пізніше, як за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою: м.Рогатин, вул. В.Чорновола, 9, КНМП «Рогатинська ЦРЛ»; тел.: 21-233.

Конкурс буде проведено у приміщенні актового залу Рогатинської районної поліклініки 22 липня 2020 року о 14.00год. за адресою: м.Рогатин, вул. В.Чорновола, 9.