Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Оголошення про намір передати в оренду частину майнового комплексу (піднавіс)

Оголошення про намір передати в оренду частину майнового комплексу (піднавіс)

Орендодавець та балансоутримувач – КНМП “Рогатинська центральна районна лікарня”.

Інформація про об’єкт, що пропонується для передачі в оренду:

  • Назва об’єкта – частина майнового комплексу (піднавіс) площею 54,0 кв.м.; розташована на території комунального некомерційного медичного підприємства за адресою: м. Рогатин, вул. Чорновола, 9.
  • Мета використання – для розміщення модульної котельні.

Заяви про оренду зазначеного об’єкта приймаються протягом десяти робочих днів за адресою: м. Рогатин, вул. Чорновола, 9, КНМП “Рогатинська ЦРЛ”.
За додатковою інформацією звертатись за адресою: м. Рогатин, вул. Чорновола, 9, в адміністрацію КНМП “Рогатинська ЦРЛ”, тел.: 21-233, 21-760.