Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Оголошення про скликання 28 сесії районної ради шостого скликання

Оголошення про скликання 28 сесії районної ради шостого скликання

Доводимо до відома депутатів Рогатинської районної ради, що 25 грудня2014 року о 1000  год. в залі засідань адмінбудинку (вул.Галицька, 65, 3 поверх) відбудеться засідання 28 сесії районної ради  шостого  скликання.
На розгляд сесії виносяться наступні питання:

1. Про звіт щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2014 року і стан виплати заробітної плати в установах та організаціях району.

2. Про звіт щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року.

3. Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік.

4. Про звіт постійної комісії районної ради з питань сільського, лісового господарства, земельних відносин, екології та раціонального природокористування.

5. Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рогатинського району щодо обслуговування одиноких перестарілих громадян.

6. Про хід виконання районної програми зайнятості населення району на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 16 сесії районної ради від 14 березня 2013 року.

7. Про хід виконання комплексної програми розвитку аграрного сектора економіки Рогатинського району на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням 10 сесії районної ради від 01.03.2012 року.

8. Інформація про роботу Рогатинської централізованої бібліотечної системи.

9. Про базову мережу закладів культури місцевого рівня Рогатинського району на 2015 рік.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 1,4 га, за межами населеного пункту с. Городиська Верхньолипицької сільської ради Рогатинського району Івано-Франківської області, яка надається в оренду ПАТ «Лопушнянський кар’єр».

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 1,1309 га, за межами населеного пункту с. Потік Потіцької сільської ради Рогатинського району Івано-Франківської області, яка надається в оренду ПП «Овен».

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 7,8518 га, за межами населеного пункту с. Городиська Верхньолипицької сільської ради Рогатинського району Івано-Франківської області, яка надається в оренду ПАТ «Лопушнянський кар’єр».

13. Про затвердження списку народних засідателів Рогатинського районного суду Івано-Франківської області.

14. Про затвердження списку присяжних Рогатинського районного суду Івано-Франківської області.

15 Про звіт щодо виконання плану роботи районної ради за 2014 рік та затвердження плану роботи районної ради на перше півріччя 2015 року

16. Про затвердження розпоряджень голови районної ради В.В. Штогрина, виданих у міжсесійний період.

17. Про уточнення переліку майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста району.

18. Про затвердження штатного розпису редакції газети «Голос Опілля» на 2015 рік.

19. Про затвердження штатного розпису комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» на 2015 рік.

20. Про затвердження штатного розпису комунального підприємства «Рогатинська центральна районна аптека № 47» та його структурних підрозділів на 2015 рік.

21. Про районний бюджет на 2015 рік.

22. Різне.

З повним текстом розпорядження можна ознайомитись ТУТ