Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин


Оголошення

Відповідно до розпорядження голови обласної ради «Про оголошення обласних конкурсів розвитку місцевого самоврядування» від 10.02.2014 року № 31-р оголошено:
1. Три обласні конкурси:
– «Громада кращого довкілля»,
– «Краща спортивна громада»,
– «Краща етнокультурна громада».
Прийом заяв від органів місцевого самоврядування здійснюється районними конкурсними комісіями в приміщенні районної ради до 01.09.2014 року. Контактний телефон (03435) 24-737, 24-800.
2. П’ятий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Прийом проектів здійснюється з 11.02.2014 року по 29.08.2014 року в Івано-Франківській обласній раді.
Проекти подавати або надсилати поштою за адресою:
Обласна рада, каб. 533, вул. Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ, 76004, з поміткою: «На конкурс».
Контактна особа:
Цимбалюк Юрій Володимирович
Тел. (0342) 55-19-27,
Е-mail: konkurs@orada.if.ua