Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

04 серпня 2020 року визначили переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України.
Для участі в …

Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Олег Гончарук: «Виважений, конструктивний підхід завжди дає результат»

Олег Гончарук: «Виважений, конструктивний підхід завжди дає результат»

Триває процес визначення переліку пріоритетних для соціально-економічного розвитку районів Івано-Франківщини об’єктів, здійснення робіт на яких потребує бюджетного фінансування.
Пріоритети окреслюються на нарадах у голови облдержадміністрації Олега Гончарука за участю робочих груп, створених у кожному районі. Сьогодні відбулися наради з представниками влади і громадськості Косівського, Рогатинського та Рожнятівського районів.
Розглядаючи стан справ на Косівщині, учасники наради констатували: до першочергових завдань на місцевому рівні належать проведення капітального ремонту системи водопостачання районної лікарні та реконструкція плавального басейну в Рожнівському НВК «Гуцульщина». Якщо облаштування цих двох об’єктів буде успішним, у районі за підтримки облдержадміністрації планують подбати також про реконструкцію водопроводів в Косові та селищі Кути, створення сміттєсортувальної лінії, ремонт окремих дорожніх ділянок.
«Важливим питанням для Косівського району є заготівля лісу, – акцентував голова облдержадміністрації. – Ліс вивозять, а люди, які там проживають, не мають з того жодної користі. Треба подбати про максимальне врахування їх інтересів, зробити так, щоб переробкою деревини займалися місцеві підприємці».
Для громад Рогатинського району актуальним є капітальний ремонт системи опалення у Рогатинській спеціалізованій школі та покрівель у міській загальноосвітній школі №2 і районному Будинку культури. З-поміж інших проблем – завершення ремонту в Козарівській та Липівській загальноосвітніх школах 1-2 ст., ремонтні роботи даху в Черченській школі, впорядкування дороги державного значення Мукачеве – Львів.
За підсумками зустрічі голови облдержадміністрації з робочою групою Рожнятівського району було досягнуто домовленостей щодо завершення поточного ремонту ділянки дороги від Богородчанського району до смт. Рожнятів протяжністю 22 кілометри уже до кінця поточного року. Також учасники зустрічі домовились про продовження робіт щодо капітального ремонту Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів на умовах співфінансування. Окрім того, на нараді обговорили питання завершення будівництва очисних споруд в смт. Рожнятів. Як запевнив директор департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Василь Сенів, кошти з обласного бюджету виділені в повному обсязі, роботи проводяться і будуть завершені у визначені терміни.
«Ми не маємо права займатися популізмом і давати ті обіцянки, які не зможемо виконати. Виважений, конструктивний підхід завжди дає результат. Якщо жителям області ми говоритимемо правду, будемо з ними радитись із тих чи інших питань та виходячи із реальних можливостей обласного бюджету, то вони нас обов`язково будуть розуміти. Вважаю, це й буде найкращою оцінкою нашої діяльності», – повідомив Олег Гончарук.

Джерело: http://www.if.gov.ua/