У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Опорним закладам освіти бути

Опорним закладам освіти бути

14 травня 2018 року голова районної ради Роман Гринишин провів розширену нараду з директорами шкіл та сільськими головами, за участю голови районної державної адміністрації Петра Білінського, по питанню утворення філій опорних шкіл в районі.
Як наголосив Роман Гринишин, за результатами проведеного конкурсу в області, з нашого району дві школи, а саме: Княгиницький НВК та Букачівська ЗОШ І-ІІІ ст. стали переможцями і можуть отримати статус опорних шкіл. Це в свою чергу передбачає 1 млн.грн. на покращення матеріально-технічної бази школи та новий шкільний автобус для кожної школи. Але для того, щоб ці школи з нового навчального року стали дійсно опорними, необхідно утворити їх філії –  не менше двох на кожну школу.
Голова районної ради зазначив, що Букачівська ЗОШ І-ІІІ ст. має 1 філію – це Колоколинська філія І-ІІ ст. Тому сьогодні зібрано на цю нараду керівників шкіл та очільників громад з тих сіл, школи яких можуть стати такими філіями. Цей вибір повинен пройти добровільно. В кожній школі та на сесії сільської ради повинні визначитись як вчителі, так і депутати сільської ради, чи готова їх школа стати філією опорного закладу. Не можна втратити для району матеріальне забезпечення, яке передбачає статус опорної школи. Знаємо, що ми на порозі великих реформ в освіті і фінансування, яке формульно виділяється на галузь освіти, вже в цьому році не забезпечує потреби галузі.
Всі директори шкіл, спільно з сільськими головами, по черзі висловили своє бачення вирішення цього питання. Зокрема, Підмихайлівський сільський голова Микола Гриньов запевнив, що Підмихайлівська ЗОШ І-ІІ ст. вже сьогодні готова стати філією Княгиницького опорного закладу. Цю думку підтвердила директор школи.
На закінчення голова районної ради запропонував всім до 16 травня 2018 року визначитись та при добрій волі депутатів сільських рад винести це питання на чергову сесію районної ради.