Грошове забезпечення військовослужбовця військової служби за контрактом

Грошове забезпечення військовослужбовця військової служби за контрактом

В Сухопутних військах Збройних Сил України розмір грошового забезпечення в середньому стрільця складає від 10 200 грн., командира …

Роковини розстрілів на Майдані. Герої не вмирають!

Роковини розстрілів на Майдані. Герої не вмирають!

З болем в серці вся Україні згадує в ці дні події чотирирічної давнини та вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. …

Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

21 грудня 2017 року, під головуванням Романа Гринишина,  відбулось засідання 14 сесії  районної ради сьомого скликання, у …

Польська громада урочисто передала пожежну машину Рогатинському району (відео)

Польська громада урочисто передала пожежну машину Рогатинському району (відео)

На початку цього тижня Рогатинщину з робочим візитом відвідала представницька делегація з ґміни Стрілецькі на чолі з …

Відбулось засідання 13 сесії Рогатинської районної ради

Відбулось засідання 13 сесії Рогатинської районної ради

Під головуванням Романа Гринишина, 26 жовтня 2017 року, відбулось засідання 13 сесії районної ради сьомого скликання, в …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Опорним закладам освіти бути

Опорним закладам освіти бути

14 травня 2018 року голова районної ради Роман Гринишин провів розширену нараду з директорами шкіл та сільськими головами, за участю голови районної державної адміністрації Петра Білінського, по питанню утворення філій опорних шкіл в районі.
Як наголосив Роман Гринишин, за результатами проведеного конкурсу в області, з нашого району дві школи, а саме: Княгиницький НВК та Букачівська ЗОШ І-ІІІ ст. стали переможцями і можуть отримати статус опорних шкіл. Це в свою чергу передбачає 1 млн.грн. на покращення матеріально-технічної бази школи та новий шкільний автобус для кожної школи. Але для того, щоб ці школи з нового навчального року стали дійсно опорними, необхідно утворити їх філії –  не менше двох на кожну школу.
Голова районної ради зазначив, що Букачівська ЗОШ І-ІІІ ст. має 1 філію – це Колоколинська філія І-ІІ ст. Тому сьогодні зібрано на цю нараду керівників шкіл та очільників громад з тих сіл, школи яких можуть стати такими філіями. Цей вибір повинен пройти добровільно. В кожній школі та на сесії сільської ради повинні визначитись як вчителі, так і депутати сільської ради, чи готова їх школа стати філією опорного закладу. Не можна втратити для району матеріальне забезпечення, яке передбачає статус опорної школи. Знаємо, що ми на порозі великих реформ в освіті і фінансування, яке формульно виділяється на галузь освіти, вже в цьому році не забезпечує потреби галузі.
Всі директори шкіл, спільно з сільськими головами, по черзі висловили своє бачення вирішення цього питання. Зокрема, Підмихайлівський сільський голова Микола Гриньов запевнив, що Підмихайлівська ЗОШ І-ІІ ст. вже сьогодні готова стати філією Княгиницького опорного закладу. Цю думку підтвердила директор школи.
На закінчення голова районної ради запропонував всім до 16 травня 2018 року визначитись та при добрій волі депутатів сільських рад винести це питання на чергову сесію районної ради.