Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Перша сесія Рогатинської районної ради VII скликання продовжила роботу

Перша сесія Рогатинської районної ради VII скликання продовжила роботу

Сьогодні, 26 листопада 2015 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулось ІІ пленарне засідання першої сесії, в роботі якого, окрім депутатів, взяли участь голова РДА Надія Цимбаліста, її заступники, депутати Івано-Франківської обласної ради Ігор Тринів та Богдан Дідик, представник районного суду, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, міський та сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Перед початком розгляду питань порядку денного виступив новопризначений начальник Рогатинського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Мирослав Атаманюк, який доповів про стан кримінальної ситуації у районі.
Сесія продовжилась розглядом питання про утворення постійних комісій районної ради, затвердження їх персонального складу, обрання голів та затвердження Положення про них. Порівняно із минулим скликанням здійснювати повноваження будуть лише шість постійних комісій, а саме:
1. Постійна комісія районної ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, адміністративно-територіального устрою, захисту прав людини, законності та правопорядку (голова – Дуда Лідія Василівна).
2. Постійна комісія районної ради з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій (голова – Третяк Ігор Степанович).
3. Постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району (голова – Решитняк Роман Михайлович).
4. Постійна комісія районної ради з питань сільського, лісового господарства, земельних відносин, екології та раціонального природокористування (голова – Котнюх Володимир Орестович).
5. Постійна комісія районної ради з питань  соціального захисту, охорони  здоровя, сім’ї,  розвитку фізичної культури, спорту і туризму (голова – Бойчак Олександра Миколаївна).
6. Постійна комісія районної ради з питань освіти, культури,  національного, духовного  відродження  та  засобів масової   інформації (голова – Галушка Галина Володимирівна).
Депутатами було утворено президію районної ради. До її складу ввійшли голова районної ради та його заступник, голови постійних комісій ради, уповноважені представники депутатських груп і фракцій. Також було схвалено угоду між Рогатинською районною радою та міською, селищною, і сільськими радами Рогатинського району, присвоєно ранг та встановлено посадовий оклад, надбавку і преміювання голові та заступнику голови районної ради, затверджено структуру та штатну чисельність виконавчого апарату районної ради.
По питанню «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік» присутніх проінформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Марія Ощипок.
По питаннях, які стосувались відкриття дошкільних груп та зміну назв Бабухівської, Козарівської та Липівської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів і затвердження їх Статутів виступив начальник відділу освіти районної державної адміністрації Василь Трач.
В ході роботи сесії був внесений депутатський запит Йосипа Кохмана, а багатьма депутатами висловлено цілий ряд пропозицій для врахування в роботі ради сьомого скликання.
З усіх питань, що виносились на розгляд ІІ пленарного засідання першої сесії районної ради, були прийняті відповідні рішення.
Після завершення розгляду питань порядку денного представник Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проінформував присутніх про роботу даної служби.