Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

04 серпня 2020 року визначили переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України.
Для участі в …

Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Першу річницю Революції Гідності відзначили на Рогатинщині

Першу річницю Революції Гідності відзначили на Рогатинщині

21 листопада у місті Рогатині на площі Роксолани відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення першої річниці Революції Гідності. Указом Президента України цей день встановлено як державне свято – День Гідності та Свободи.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході України.
У виконанні народного аматорського хору «Сурма» прозвучали пісні патріотичної тематики.
Отець Іван Левчук відслужив панахиду пам’яті за героями, котрі загинули на Майдані.
Своїми спогадами про пережиті події поділились активні учасники революційних подій в Києві – Василь Байда, Богдан Майка та Павло Васьків. В своїх виступах вони розповіли про боротьбу українців на майданах країни, європейське майбутнє України, демократичні цінності та свободу свого народу від кримінально-олігархічної диктатури, говорили про ті завдання, які сьогодні стоять перед українською державою.
Далі з площі Роксолани, громадськість району урочистою ходою вирушила до пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні»,  до якого  студенти аграрного коледжу та учні шкіл поклали символічну «гірлянду слави».
Урочистості продовжилися в актовій залі Рогатинського державного аграрного коледжу.
Керівники міста та району привітали тих, хто відстояв перемогу на Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю, всіх рогатинців зі святом, побажали мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.
За збереження та захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору і з нагоди Дня Гідності та Свободи 66 активістів Євромайдану з Рогатинського району було нагородження спільними Грамотами голів районної державної адміністрації та районної ради.
Всі присутні мали можливість послухати концерт-реквієм, який був організований студентами та викладачами агроколеджу.