Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка взяла участь у відкритті амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Пуків

Перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка взяла участь у відкритті амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Пуків

У заході також взяли участь військовий капелан ЗСУ о.Дмитро Бігун, парох села Пуків Ігор Наритник, голова райдержадміністрації Володимир Штогрин, заступник голови районної ради Олег Вовкун, головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктор Денисюк, сімейні лікарі і медичний персонал амбулаторії, сільський голова Мирослав Томашівський та місцеві мешканці.

«Мені сьогодні надзвичайно приємно, що у свято Покрови Пресвятої Богородиці та День Захисника України у моєму рідному селі Пуків спільно з громадою відкривається медична амбулаторія. Переконана, що сімейні лікарі те медичний персонал створять необхідні умови для своїх пацієнтів та надаватимуть якісні медичні послуги. Нова будівля відкриває перед нами нові можливості, вона відповідає вимогам щодо надання первинної медичної допомоги. У наших умовах це має велике значення, адже більшість місцевого населення – поважного віку. Я впевнена, що ще багато можна спільних добрих справ зробити з громадою, які послужать на благо розвитку громади», – наголосила Марія Савка.

Медичний заклад надаватиме медичні послуги не тільки мешканцям села Пуків, а й жителям сусідніх сіл Добринів, Стратин, Чесники. Тут працюватиме шестеро медичних працівників, в тому числі два сімейних лікаря, дві медичні сестри, одна одиниця молодшого персоналу та водій автомобіля. До речі, це один з нових автомобілів, які місяць тому були придбані за державні кошти та передані для обслуговування амбулаторій Рогатинського району.

Зазначимо, що реалізація проекту відбулась завдяки співфінансуванню з державного бюджету (8 млн. 300 тис.грн.) та сільського бюджету (200 тис.грн.) Загальна кошторисна вартість складає 8 млн. 500 тис.грн.

Джерело:http://rohatyn.if.gov.ua