Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Із відповідальністю до себе та ближніх

Із відповідальністю до себе та ближніх

Яка ситуація в нашому районі у зв’язку з світовою пандемією коронавірусу, як працюють медики в непростих умовах – про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Під керівництвом Ігоря Дем’янчука відбулося чергове спільне засідання районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та Рогатинської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Під керівництвом Ігоря Дем’янчука відбулося чергове спільне засідання районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та Рогатинської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Чергове спільне засідання районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та Рогатинської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій відбулося вчора, 28 квітня.

Основним питанням розгляду був звіт начальника Рогатинської міськміжрайонної філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Богдана Денеги про епідемічну ситуацію в Рогатинському районі станом на 28 квітня 2020 р.

Також, на вимогу керівника ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Ігоря Дем’янчука, було заслухано медичного керівника комунального некомерційного підприємства «Івано-Франківський спеціальний заклад надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради» Романа Шемберка про стан захворюваності на COVID-19 серед працівників та пацієнтів даного закладу.

Згідно оперативної інформації, яка надійшла до районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, у вищезазначеному закладі зареєстровано 2 лабораторно підтверджені випадки на коронавірусну інфекцію COVID-19 серед числа працівників та 2 підозри на коронавірус. Дана інформація була прийнята до відома та адресована до Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

Як повідомив Роман Шемберко, ситуація стосовно запобіганню поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 в медичному закладі контролюється й вжито ряд профілактичних заходів щодо запобігання поширенню інфекції. Також у закладі наявне відділення на 60 ліжко-місць для обсервації пацієнтів з легкою і середньою формою захворюваності та розроблений план дій на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаної з інфікуванням хворих та медперсоналу.

За ініціативи першого заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Дем’янчука для підсилення матеріальної бази медичного закладу під час засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації головою районної ради Романом Гринишиним було передано 60 укомплектованих експрес-тестів на визначення COVID-19 та один безконтактний термометр для вимірювання температури тіла, якого раніше не було в закладі.

Іншим протокольним рішенням керівнику КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктору Денисюку доручено в терміновому порядку доопрацювати склад мобільних бригад та затвердити графік їх чергування. Також було наголошено на організаційних недоліках в роботі закладу, недопустимості їх повторення в подальшому під персональну відповідальність Віктора Денисюка аж до застосування найсуворіших дисциплінарних заходів.

Ігор Дем’янчук підсумував, що завдяки плідній співпраці районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, Рогатинської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та свідомим діям населення району на Рогатинщині спостерігається одним з найнижчих показників захворюваності в області, зазначивши, що така тенденція повинна зберігатися й надалі.

Джерело:http://rohatyn.if.gov.ua