Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Пісенна молитва за Божу милість для України

Пісенна молитва за Божу милість для України

Духовна пісня – це блага звістка, якої сьогодні потребує кожна людина, адже вона несе у світ мир, наповнює серце добром, огортає всепереможною силою Господньої любові. 7 грудня рогатинців вже вп’ятнадцяте  згуртував районний Фестиваль духовної пісні, який, за доброю традицією, об’єднали зі святкуванням Дня місцевого самоврядування.
Захід розпочався із патріотичної ноти – виконання Гімну України. Відтак сільські голови Рогатинщини та депутати міської ради поклали квіти до стели «Героям Небесної сотні» і скульптури Матінки Божої. Декан Рогатинський УПЦ КП о. Володимир Гривнак звернувся до присутніх зі словами Божого благословення, підкресливши, що прославляти Господа у піснях – своєрідна молитва, яка звучить з уст та сердець виконавців.
З вдячністю за сумлінну працю та найкращими побажаннями до своїх колег – працівників органів місцевого самоврядування – звернулись голова районної ради Роман Гринишин і голова міської ради Сергій Насалик. «Сьогодні наші громади навчились не бути байдужими, а ініціювати, вимагати, пропонувати власні ідеї. Це велике досягнення українців, адже місцева влада і народ йдуть одним шляхом до спільної мети, – наголосив Роман Дмитрович. – Професійне свято – відповідальний день, коли кожен повинен чесно відповісти самому собі на запитання: «Що я зробив?». Тож пам’ятаймо, яку довіру висловила нам громада і докладаймо зусиль, аби не зганьбити її».
«Місцеве самоврядування – одна з найбільш наближених до людей інституцій влади, що повинна працювати на благо громади. Лише тоді суспільство є процвітаючим. Сьогодні я радий відзначити, що рогатинці йдуть демократичним шляхом і запроваджуючись актуальні, потрібні та дієві проекти, що приноситимуть користь не лише зараз, а й у майбутньому», – зауважив Сергій Степанович.
Влада району і міста вручила подяки, грамоти і премії активним депутатам районної та міської рад, сільським головам, працівникам органів місцевого самоврядування.
Продовжився захід пісенними і танцювальними композиціями духовної тематики, що утверджують віру у Бога, перемогу добра над злом та християнські цінності. Приємною несподіванкою для глядачів була велика присутність виконавців з різних куточків району, а також талановитих діточок, які підкорювали своєю щирістю.
Зокрема, присутніх вразили виступи депутата районної ради Іоніли Тіцької та в.о. голови Букачівської селищної ради Володимира Віблого, тріо «Мереживо» РБК (кер.І.Білоус), НАХК «Сурма» та «Роксолана» (кер.Є.Падучак), вокалістки Надії Скиданович, вокального дуету клубу с.Васючин, вокальних ансамблів ДШМ ім.Бориса Кудрика (кер.Н.Скиданович), ШЕВУ (кер.С.Луцак), Заланівської ЗОШ (кер.Н.Грицишин), бандуристів (кер.М.Наритник), будинку культури с.Липівка (кер.О.Мирон), дитячого хору Церкви християн віри євангельської (кер.М.Малицька), соло на наї Романа Ціпури, тріо будинку культури с.Козарі, НАТК «Юність Опілля» Рогатинського агроколеджу (кер.Л.Мельник).

Джерело: http://rogatka.if.ua/