На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна …

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

У 1944 році наказом Головного військового штабу УПА було створено систему нагород і заохочень. Цими нагородами за бойові …

Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуваннямголови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія …

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада»

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу  «Краща етнокультурна громада»

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, заходів …

Визначено лауреата районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

Визначено лауреата  районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

10 вересня 2019 року під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, відбулося засідання комісії з присвоєння …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Члени постійної комісії районної ради взяли участь у громадських слуханнях в селі Луковець-Вишнівський

Члени постійної комісії районної ради взяли участь у громадських слуханнях в селі Луковець-Вишнівський

Вчора, 6 червня, в селі Луковець-Вишнівський, спільно із постійною комісією районної ради з питань освіти, культури, національного, духовного відродження та засобів масової інформації, за участі голови районної ради Романа Гринишина, голови районної державної адміністрації Петра Білінського та начальника відділу освіти РДА Лідії Дуди, відбулись громадські слухання та засідання педагогічного колективу Луковець-Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів по питанню реорганізації вищезазначеного навчального закладу у Луковець-Вишнівську філію І-ІІ ступенів Букачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. В ході обговорення, громадою села було вирішено не реорганізовувати місцеву школу у філію Букачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, адже з наступного навчального року очікується збільшення кількості учнів, які навчатимуться у даній школі.
Варто зазначити, що громадським слуханням передувало засідання 31 травня 2017 року профільної постійної комісії, на якому, крім питання про реорганізацію Луковець-Вишнівської школи, також були розглянуті питання щодо відкриття дошкільної групи та зміну назви Нижньолипицької ЗОШ 1-2 ступенів у Нижньолипицький навчально-виховний комплекс, утворення філій Верхньолипицької ЗОШ 1-3 ступенів та Уїздівської  філії 1 ступеня Жовчівської ЗОШ 1-3 ступенів, а також про реорганізацію Чагрівського НВК 1-3 ступеня у Чагрівський НВК 1-2 ступеня. Членами комісії також було рекомендовано Дичківському сільському голові питання щодо призупинення діяльності Яглуської ЗОШ 1 ступеня винести на обговорення у формі громадських слухань.