Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Постійна комісія районної ради з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій розпочала свою роботу у сьомому скликанні

Постійна комісія районної ради з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій розпочала свою роботу у сьомому скликанні

3 грудня 2015 року відбулось перше, в сьомому скликанні, засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій. В його роботі, крім присутніх членів комісії, взяли участь голова районної державної адміністрації Надія Цимбаліста, заступник голови районної ради Олег Вовкун, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Іваник, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Марія Ощипок, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Роман Ошитко, заступник головного лікаря Рогатинської центральної районної лікарні Віктор Денисюк та керівник Центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації Ганна Чопик.
На розгляд профільної комісії було винесено 11 питань порядку денного.
Розпочалось засідання із обрання заступника голови та секретаря даної постійної комісії, якими відповідно стали Василь Трач та Михайло Малик.
В ході обговорення члени комісії розглянули та погодили пропозиції районної державної адміністрації щодо внесення змін до районного бюджету на 2015 рік. Депутатами було розглянуто ряд листів та заяв, що поступили у виконавчий апарат районної ради та потребували розгляду даної комісії. Присутні також схвалили текст звернення до жителів Рогатинського району, керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності стосовно організації збору коштів для ремонту Красногорівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 3 Мар’їнського району Донецької області.
Депутати висловили ряд пропозицій щодо подальшої роботи даної профільної комісії та прийняли відповідні рішення по всіх питаннях порядку денного.
Протокол засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій від 03.12.2015 р. № 1 можна переглянути ТУТ.