Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

В Рогатині вшанували 33-ю річницю трагедії на Чорнобильській АЕС

В Рогатині вшанували 33-ю річницю трагедії на Чорнобильській АЕС

У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року, коли всі спалибезтурботним сном, о першій годині 23 хвилини над четвертим …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Постійною комісією районної ради вироблено новий підхід до виділення коштів з районного бюджету

Постійною комісією районної ради вироблено новий підхід до виділення коштів з районного бюджету

Сьогодні, за участю голів районної ради Романа Гринишина та районної державної адміністрації Петра Білінського, керівників відділів і районних служб, відбулося засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій.
В ході засідання, розглядалися заяви та листи, які поступили у виконавчий апарат районної ради і стосувалися виділення коштів з районного бюджету .
Для вирішення питань забезпечення життєдіяльності району в 2018 році, постійна комісія районної ради змінила підхід щодо пріоритетності виділення коштів. Так, з метою залучення коштів з бюджетів різних рівнів, після детального опрацювання, постійною комісією було вирішено виділити кошти на виготовлення проектно-кошторисних документацій на ремонт та утеплення фасадів, заміну даху в Рогатинській центральній лікарні, на ремонт приміщення КП «ЦРА №47» для облаштування робочих кабінетів та лабораторій для сімейних лікарів, на реконструкцію Юнашківської ЗОШ І-ІІ ст. у навчально-виховний комплекс, а також на ремонт даху адмінбудинку, який відноситься до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
З метою впровадження енергозберігаючих заходів в бюджетних установах району, членами постійної комісії було погоджено виділення коштів на придбання прально-сушильних машин для Рогатинської ЦРЛ, також було рекомендовано виділити близько 700,0 тис.грн. на оплату капітального ремонту опорного закладу Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ст.
Враховуючи рішення постійної комісії, в 2018 році буде продовжуватись виділення коштів на виплату одноразових грошових допомог для громадян, які прийматимуться Рогатинським районним військовим комісаріатом на військову службу за контрактом.
В ході обговорення, членами постійної комісії було виділено кошти Рогатинській ЦРЛ для закупівлі медикаментів, спеціального харчування жителям району, а також на закупівлю реактивів та рентгенплівок.
Для проведення поточних ремонтних робіт на міському стадіоні, погашення заборгованості за друкування тиражу районної газети «Голос Опілля» та для зміцнення матеріально-технічної бази центральної бібліотечної системи з районного бюджету виділено відповідно 55 053 грн., 44 000 грн. та 100 000 грн.
З метою належного забезпечення пожежної безпеки в районі, постійною комісією погоджено виділення 100 000 грн. на придбання паливно-мастильних матеріалів місцевій пожежній частині та 80 000 грн. – для співфінансування життєдіяльності Букачівської пожежної частини.
Також комісією виділено кошти для вирішення ряду інших першочергових заходів в районі.