Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Постійною комісією районної ради вироблено новий підхід до виділення коштів з районного бюджету

Постійною комісією районної ради вироблено новий підхід до виділення коштів з районного бюджету

Сьогодні, за участю голів районної ради Романа Гринишина та районної державної адміністрації Петра Білінського, керівників відділів і районних служб, відбулося засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій.
В ході засідання, розглядалися заяви та листи, які поступили у виконавчий апарат районної ради і стосувалися виділення коштів з районного бюджету .
Для вирішення питань забезпечення життєдіяльності району в 2018 році, постійна комісія районної ради змінила підхід щодо пріоритетності виділення коштів. Так, з метою залучення коштів з бюджетів різних рівнів, після детального опрацювання, постійною комісією було вирішено виділити кошти на виготовлення проектно-кошторисних документацій на ремонт та утеплення фасадів, заміну даху в Рогатинській центральній лікарні, на ремонт приміщення КП «ЦРА №47» для облаштування робочих кабінетів та лабораторій для сімейних лікарів, на реконструкцію Юнашківської ЗОШ І-ІІ ст. у навчально-виховний комплекс, а також на ремонт даху адмінбудинку, який відноситься до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
З метою впровадження енергозберігаючих заходів в бюджетних установах району, членами постійної комісії було погоджено виділення коштів на придбання прально-сушильних машин для Рогатинської ЦРЛ, також було рекомендовано виділити близько 700,0 тис.грн. на оплату капітального ремонту опорного закладу Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ст.
Враховуючи рішення постійної комісії, в 2018 році буде продовжуватись виділення коштів на виплату одноразових грошових допомог для громадян, які прийматимуться Рогатинським районним військовим комісаріатом на військову службу за контрактом.
В ході обговорення, членами постійної комісії було виділено кошти Рогатинській ЦРЛ для закупівлі медикаментів, спеціального харчування жителям району, а також на закупівлю реактивів та рентгенплівок.
Для проведення поточних ремонтних робіт на міському стадіоні, погашення заборгованості за друкування тиражу районної газети «Голос Опілля» та для зміцнення матеріально-технічної бази центральної бібліотечної системи з районного бюджету виділено відповідно 55 053 грн., 44 000 грн. та 100 000 грн.
З метою належного забезпечення пожежної безпеки в районі, постійною комісією погоджено виділення 100 000 грн. на придбання паливно-мастильних матеріалів місцевій пожежній частині та 80 000 грн. – для співфінансування життєдіяльності Букачівської пожежної частини.
Також комісією виділено кошти для вирішення ряду інших першочергових заходів в районі.