Грошове забезпечення військовослужбовця військової служби за контрактом

Грошове забезпечення військовослужбовця військової служби за контрактом

В Сухопутних військах Збройних Сил України розмір грошового забезпечення в середньому стрільця складає від 10 200 грн., командира …

Роковини розстрілів на Майдані. Герої не вмирають!

Роковини розстрілів на Майдані. Герої не вмирають!

З болем в серці вся Україні згадує в ці дні події чотирирічної давнини та вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. …

Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

21 грудня 2017 року, під головуванням Романа Гринишина,  відбулось засідання 14 сесії  районної ради сьомого скликання, у …

Польська громада урочисто передала пожежну машину Рогатинському району (відео)

Польська громада урочисто передала пожежну машину Рогатинському району (відео)

На початку цього тижня Рогатинщину з робочим візитом відвідала представницька делегація з ґміни Стрілецькі на чолі з …

Відбулось засідання 13 сесії Рогатинської районної ради

Відбулось засідання 13 сесії Рогатинської районної ради

Під головуванням Романа Гринишина, 26 жовтня 2017 року, відбулось засідання 13 сесії районної ради сьомого скликання, в …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Постійною комісією районної ради вироблено новий підхід до виділення коштів з районного бюджету

Постійною комісією районної ради вироблено новий підхід до виділення коштів з районного бюджету

Сьогодні, за участю голів районної ради Романа Гринишина та районної державної адміністрації Петра Білінського, керівників відділів і районних служб, відбулося засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій.
В ході засідання, розглядалися заяви та листи, які поступили у виконавчий апарат районної ради і стосувалися виділення коштів з районного бюджету .
Для вирішення питань забезпечення життєдіяльності району в 2018 році, постійна комісія районної ради змінила підхід щодо пріоритетності виділення коштів. Так, з метою залучення коштів з бюджетів різних рівнів, після детального опрацювання, постійною комісією було вирішено виділити кошти на виготовлення проектно-кошторисних документацій на ремонт та утеплення фасадів, заміну даху в Рогатинській центральній лікарні, на ремонт приміщення КП «ЦРА №47» для облаштування робочих кабінетів та лабораторій для сімейних лікарів, на реконструкцію Юнашківської ЗОШ І-ІІ ст. у навчально-виховний комплекс, а також на ремонт даху адмінбудинку, який відноситься до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
З метою впровадження енергозберігаючих заходів в бюджетних установах району, членами постійної комісії було погоджено виділення коштів на придбання прально-сушильних машин для Рогатинської ЦРЛ, також було рекомендовано виділити близько 700,0 тис.грн. на оплату капітального ремонту опорного закладу Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ст.
Враховуючи рішення постійної комісії, в 2018 році буде продовжуватись виділення коштів на виплату одноразових грошових допомог для громадян, які прийматимуться Рогатинським районним військовим комісаріатом на військову службу за контрактом.
В ході обговорення, членами постійної комісії було виділено кошти Рогатинській ЦРЛ для закупівлі медикаментів, спеціального харчування жителям району, а також на закупівлю реактивів та рентгенплівок.
Для проведення поточних ремонтних робіт на міському стадіоні, погашення заборгованості за друкування тиражу районної газети «Голос Опілля» та для зміцнення матеріально-технічної бази центральної бібліотечної системи з районного бюджету виділено відповідно 55 053 грн., 44 000 грн. та 100 000 грн.
З метою належного забезпечення пожежної безпеки в районі, постійною комісією погоджено виділення 100 000 грн. на придбання паливно-мастильних матеріалів місцевій пожежній частині та 80 000 грн. – для співфінансування життєдіяльності Букачівської пожежної частини.
Також комісією виділено кошти для вирішення ряду інших першочергових заходів в районі.