Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Працівників сільського господарства краю привітали з професійним святом

Працівників сільського господарства краю привітали з професійним святом

У кожного народу є святині,
Які сягають на століття вглиб.
А у нас, на нашій Україні,
Це – калина, соняшник і хліб.

Сьогодні, 12 листопада, у актовому залі державного аграрного коледжу відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства – професійного свята всіх творців народного добробуту. Це свято було засноване в 1993 році та традиційно підсумовує копітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

Розпочалося свято з «Пісні про хліб» у виконанні народного аматорського хорового колективу «Опільські роси».

Зі святом працівників сільського господарства Рогатинщини прийшли привітати перший заступник голови районної державної адміністрації Олена Мороховська, голова районної ради Роман Гринишин та начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Степан Демчишин.

Кращим працівникам, що працюють у сфері сільського господарства району вручили Почесні грамоти голови районної державної адміністрації та голови районної ради за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виробництво сільськогосподарської продукції та з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

Також до вітального слова був запрошений заслужений працівник сільського господарства України, депутат Івано-Франківської обласної ради, директор державного аграрного коледжу Ігор Тринів, який нагородив грамотами з нагоди професійного свята, за сумлінну та творчу працю, підготовку фахівців аграрної галузі, виховання любові до обраної професії викладачів, майстрів виробничого навчання, провідних спеціалістів та лаборантів.

Своїми художніми номерами гарного святкового настрою, приємних вражень та позитивних емоцій
присутнім у залі додавали виступи студентів Рогатинського державного аграрного коледжу.

Закінчилися святкові заходи художнім номером «Хай щастить вам у дорозі» у виконанні викладачів агроколеджу.

Джерело: http://rohatyn.if.gov.ua/index/show/name/pratsivnikiv-sil’s’kogo-gospodarstva-krayu-privitali-z-profesiinim-svyatom