Роковини розстрілів на Майдані. Герої не вмирають!

Роковини розстрілів на Майдані. Герої не вмирають!

З болем в серці вся Україні згадує в ці дні події чотирирічної давнини та вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. …

Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

21 грудня 2017 року, під головуванням Романа Гринишина,  відбулось засідання 14 сесії  районної ради сьомого скликання, у …

Польська громада урочисто передала пожежну машину Рогатинському району (відео)

Польська громада урочисто передала пожежну машину Рогатинському району (відео)

На початку цього тижня Рогатинщину з робочим візитом відвідала представницька делегація з ґміни Стрілецькі на чолі з …

Відбулось засідання 13 сесії Рогатинської районної ради

Відбулось засідання 13 сесії Рогатинської районної ради

Під головуванням Романа Гринишина, 26 жовтня 2017 року, відбулось засідання 13 сесії районної ради сьомого скликання, в …

Урочистості з нагоди 26 річниці Незалежності України

Урочистості з нагоди 26 річниці Незалежності України

Вже 26-й рік ми відзначаємо День Незалежності України. З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Правова допомога населенню

Правова допомога населенню

З метою захисту прав громадян у різних сферах життя, зокрема прав землевласників та землекористувачів, правової свідомості та спроможності захистити порушені права при Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області створено мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги.
Графік роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань захисту прав землевласників та землекористувачів можна знайти на сайті: http://obljustif.gov.ua/wp-content/uploads/2017/08/Grafik_01.pdf.
На виконання доручення Міністра юстиції України № 102/1/48-17 від 09.08.2017 р., згідно затвердженого графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань захисту прав землевласників та землекористувачів, 22 серпня 2017 року фахівці Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області, а саме: заступник начальника Головного територіального управління з питань реєстрації – начальник управління державної реєстрації Головного управління юстиції в Івано-Франківській області Ольга Дмитрівна Сав’юк, в.о. начальника відділу державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань Микола Михайлович Крошний, завідувач сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Христина Михайлівна Верменічева  спільно із головним спеціалістом відділу «Рогатинське бюро правової допомоги» Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Любов’ю  Гаванюк організували роботу мобільної консультаційної групи у приміщенні Пуківської сільської ради.
Учасників було проінформовано про створення оперативного антирейдерського штабу Івано-Франківської області з питань захисту прав власності аграріїв від рейдерських захоплень та повідомлено про робочий візит Міністра юстиції Павла Дмитровича Петренка 31 серпня 2017 року на Івано-Франківщину, в рамках якого планується проведення заходу для аграріїв області. Було розглянуто наступні питання:

  1. Тривалий термін виготовлення технічної документації із землеустрою
  2. Сільський нотаріус –  посадова особа, яка здійснюватиме оформлення спадщини в сільських радах, оформлюватиме свідоцтво про право на спадщину, свідоцтво про право власності  на частку спільно набутого майна подружжя у випадку смерті одного із подружжя, приймати міри по охороні спадкового майна
  3. Користування землями сільськогосподарського призначення за відсутності документів про право власності на зазначені землі

Учасникам було роздано методично-роз’яснювальні та інформаційні матеріали.
Зокрема, 05.09.2017 року відбудеться наступна зустріч в рамках роботи мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги за адресою вул. Кудрика, 10 м. Рогатин, приміщеня Управління соціального захисту Рогатинської РДА.