Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Правова допомога населенню

Правова допомога населенню

З метою захисту прав громадян у різних сферах життя, зокрема прав землевласників та землекористувачів, правової свідомості та спроможності захистити порушені права при Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області створено мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги.
Графік роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань захисту прав землевласників та землекористувачів можна знайти на сайті: http://obljustif.gov.ua/wp-content/uploads/2017/08/Grafik_01.pdf.
На виконання доручення Міністра юстиції України № 102/1/48-17 від 09.08.2017 р., згідно затвердженого графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань захисту прав землевласників та землекористувачів, 22 серпня 2017 року фахівці Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області, а саме: заступник начальника Головного територіального управління з питань реєстрації – начальник управління державної реєстрації Головного управління юстиції в Івано-Франківській області Ольга Дмитрівна Сав’юк, в.о. начальника відділу державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань Микола Михайлович Крошний, завідувач сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Христина Михайлівна Верменічева  спільно із головним спеціалістом відділу «Рогатинське бюро правової допомоги» Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Любов’ю  Гаванюк організували роботу мобільної консультаційної групи у приміщенні Пуківської сільської ради.
Учасників було проінформовано про створення оперативного антирейдерського штабу Івано-Франківської області з питань захисту прав власності аграріїв від рейдерських захоплень та повідомлено про робочий візит Міністра юстиції Павла Дмитровича Петренка 31 серпня 2017 року на Івано-Франківщину, в рамках якого планується проведення заходу для аграріїв області. Було розглянуто наступні питання:

  1. Тривалий термін виготовлення технічної документації із землеустрою
  2. Сільський нотаріус –  посадова особа, яка здійснюватиме оформлення спадщини в сільських радах, оформлюватиме свідоцтво про право на спадщину, свідоцтво про право власності  на частку спільно набутого майна подружжя у випадку смерті одного із подружжя, приймати міри по охороні спадкового майна
  3. Користування землями сільськогосподарського призначення за відсутності документів про право власності на зазначені землі

Учасникам було роздано методично-роз’яснювальні та інформаційні матеріали.
Зокрема, 05.09.2017 року відбудеться наступна зустріч в рамках роботи мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги за адресою вул. Кудрика, 10 м. Рогатин, приміщеня Управління соціального захисту Рогатинської РДА.