Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Презентація книги «Місцеве самоврядування в Україні. Івано-Франківська обласна рада: 25 років державницького поступу»

Презентація книги «Місцеве самоврядування в Україні. Івано-Франківська обласна рада: 25 років державницького поступу»

Днями, з робочою поїздкою Рогатинщину відвідав голова обласної ради Василь Михайлович Скрипничук. Метою його приїзду була презентація книги «Місцеве самоврядування в Україні. Івано-Франківська обласна рада: 25 років державницького поступу», у якій зроблена перша більш-менш систематизована спроба розпочати процес письмової фіксації та осмислення значення подій недалекого, з точки зору історії, минулого.
У книзі можна познайомитись із окремими особистостями, які на терені Івано-Франківської області виборювали Українську незалежність, були першими депутатами – вихідцями з народу, що представляли його національні інтереси.
Сьогодні голова районної ради вручив дане видання Тофану Михайлу Васильовичу – депутатові Івано-Франківської обласної Ради народних депутатів ХХІ скликання (першого демократичного скликання), який в 1990 році обрався від Княгиницького виборчого округу № 109.