У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Презентація книги «Місцеве самоврядування в Україні. Івано-Франківська обласна рада: 25 років державницького поступу»

Презентація книги «Місцеве самоврядування в Україні. Івано-Франківська обласна рада: 25 років державницького поступу»

Днями, з робочою поїздкою Рогатинщину відвідав голова обласної ради Василь Михайлович Скрипничук. Метою його приїзду була презентація книги «Місцеве самоврядування в Україні. Івано-Франківська обласна рада: 25 років державницького поступу», у якій зроблена перша більш-менш систематизована спроба розпочати процес письмової фіксації та осмислення значення подій недалекого, з точки зору історії, минулого.
У книзі можна познайомитись із окремими особистостями, які на терені Івано-Франківської області виборювали Українську незалежність, були першими депутатами – вихідцями з народу, що представляли його національні інтереси.
Сьогодні голова районної ради вручив дане видання Тофану Михайлу Васильовичу – депутатові Івано-Франківської обласної Ради народних депутатів ХХІ скликання (першого демократичного скликання), який в 1990 році обрався від Княгиницького виборчого округу № 109.