Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Із відповідальністю до себе та ближніх

Із відповідальністю до себе та ближніх

Яка ситуація в нашому районі у зв’язку з світовою пандемією коронавірусу, як працюють медики в непростих умовах – про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Про скликання 15 листопада 2018 року 21 сесії районної ради

Про скликання 15 листопада 2018 року 21 сесії районної ради

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 06.11.2018 року “Про скликання двадцять першої сесії районної ради”, 15 листопада 2018 року о 10:00 год. в залі засідань адмінбудинку відбудеться 21 сесія районної ради з порядком денним:

 1. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
  Доповідає: Могила Б.С. – начальник фінансового управління Рогатинської районної державної адміністрації.
 2. Про припинення діяльності комунального підприємства «Центральна районна аптека № 47» шляхом ліквідації.
  Доповідає: Гринишин Р.Д.  – голова районної ради.
 3. Про затвердження технічної документації по розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, розташованої на території Козарівської сільської ради Рогатинського району Івано-Франківської області, площею 15,00 га.
  Доповідає: Вовкун О.І. – заступник голови районної ради.
 4. Про затвердження технічної документації по розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка відводиться гр. Луціву Олегу Михайловичу для обслуговування майнового комплексу за межами населеного пункту с. Верхня Липиця Верхньолипицької сільської ради Рогатинського району Івано-Франківської області, площею 2,0207 га.
  Доповідає: Вовкун О.І. – заступник голови районної ради.
 5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для видобування пісків, придатних для виготовлення штукатурних розчинів для опоряджувального шару, для дорожнього будівництва, для благоустрою, рекультивації і планування, за межами населеного пункту с. Стратин Стратинської сільської ради Рогатинського району Івано-Франківської області, площею 1,8440 га.
  Доповідає: Вовкун О.І. – заступник голови районної ради.
 6. Різне.

На сесію районної ради запрошуються: народний депутат України по одномандатному виборчому округу № 85, депутати обласної ради від Рогатинського району, голова районної державної адміністрації та його заступники, голова суду, начальники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.