Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту

Проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту

Сьогодні, в районній державній адміністрації було проведено функціональне навчання з підвищення кваліфікації у сфері цивільного захисту.

Участь у навчанні взяли голова райдержадміністрації Володимир Штогрин, перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Духній, голова районної ради Роман Гринишин, керівники спеціалізованих служб і формувань району, фахівці структурних підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Дане навчання здійснюється відповідно до розпорядження облдержадміністрації від 15.11.2019 р. № 589 «Про організацію підготовки слухачів у навчально-методичному центрі області у 2020 році».

Таке функціональне навчання зобов’язані проходити один раз на три-п’ять років особи керівного складу виконавчої влади, фахівці органів  місцевого самоврядування, суб’єкти господарювання, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

Провели дане навчання викладачі Калуських та Івано-Франківських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Слухачів ознайомлено з оновленою нормативно-правовою базою, організацією заходів та з основними завданнями цивільного захисту. Присутні також провели аналіз і оцінку ризиків виникнення надзвичайних ситуацій та заходи щодо їх запобігання, зокрема дотримання пожежної безпеки на об’єкті господарювання.

Результатом навчання стало набуття та систематичне оновлення спеціальних знань, умінь і навичок з цивільного захисту та пожежної безпеки.
Заняття завершились врученням посвідчень про функціональне навчання у сфері цивільного захисту.

Джерело:http://rohatyn.if.gov.ua