Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

04 серпня 2020 року визначили переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України.
Для участі в …

Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту

Проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту

Сьогодні, в районній державній адміністрації було проведено функціональне навчання з підвищення кваліфікації у сфері цивільного захисту.

Участь у навчанні взяли голова райдержадміністрації Володимир Штогрин, перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Духній, голова районної ради Роман Гринишин, керівники спеціалізованих служб і формувань району, фахівці структурних підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Дане навчання здійснюється відповідно до розпорядження облдержадміністрації від 15.11.2019 р. № 589 «Про організацію підготовки слухачів у навчально-методичному центрі області у 2020 році».

Таке функціональне навчання зобов’язані проходити один раз на три-п’ять років особи керівного складу виконавчої влади, фахівці органів  місцевого самоврядування, суб’єкти господарювання, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

Провели дане навчання викладачі Калуських та Івано-Франківських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Слухачів ознайомлено з оновленою нормативно-правовою базою, організацією заходів та з основними завданнями цивільного захисту. Присутні також провели аналіз і оцінку ризиків виникнення надзвичайних ситуацій та заходи щодо їх запобігання, зокрема дотримання пожежної безпеки на об’єкті господарювання.

Результатом навчання стало набуття та систематичне оновлення спеціальних знань, умінь і навичок з цивільного захисту та пожежної безпеки.
Заняття завершились врученням посвідчень про функціональне навчання у сфері цивільного захисту.

Джерело:http://rohatyn.if.gov.ua